reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

DZIEŃ DOBRY!!!

Myśmy pospali do 10.30 prawie.Znaczy sie wstalismy wczesniej ,ale pozniej zasnelismy spowrotem.
Pije sobie kawe,musze umyc okno na klatce bo sasiadka sie nie wezmie.

U nas w nocy spadł śnieg ,KALO juz sie cieszy i piszczy ,ze z tata bedzie kulki lepic:cool:.
Jak był mniejszy i wychodzil na snieg to mowił ,ze go oczy bola:cool:.

JA podobnie jak DMUCHAWIEC w domu :no:umiem sieddziec,latem moglabym w namiocie zamieszkac.CAłymi dniami jestesmy na dworze.
Z Karolem zima wychodzilam dzien w dzien.I tez od chodzenia mial policzki czerwone,i wiecie ,ze mi wogole :no:choruje.Zachartowal sie,teraz mi juz sie tak :no:chce wychodzic.Jak mam 2 ke i siebie ubierac ,wczesniej wozek trzeba zniesc z 1 pietra.Nawet program ubierania mam opracowany.
Dzis chyba wyjdziemy na dwór ,ciekawe jak maly zareaguje.
 
reklama
Część kobietki, Ostatnio w ogóle nie mam czasu na bb, mały zrobił się taki rozrabiaka ,że szkoda słów , cały czas musi być w ruchu!
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, mały dostał przy okazji dwie szczepionki , a kolejną mamy dopiero po roczku. Ważymy 8350 i mierzymy i tu :szok: 72 cm , czyli nic nie urósł!? Sama nie wiem co o tym myśleć , bo ubranka na 74 są albo w sam raz albo przy ciasnawe, mamy już sporą kupkę ciuszków na 80 która też jest na niego ok!
Mały jest chudzielcem więc ubranka się na nim nie wynoszą! Sama nie jestem go w stanie zmierzyć , bo to taka wiercipięta ,że szok i raz wychodzi 75 raz 70 i tak w kółko!
 
duże macie te Wasze dzieciaczki. Moja Julia ma 6kg, 64cm, ciuszki niektore nawet na 62 nosi i są luzy:szok: Chudzina z niej taka, mało jada mleka, może to od tego nie wiem. nddipjsłsAófewuzxxxszex;ls..xxxssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeml\
kh onmfgdgryfnb m, m.lk,jmbnhbg bb m

to był przekaz od Julii, składa życzenia solenizantom :-)
no i niezle mi spluła lapka:-D
zupke dla niuni ugotowałam , pranie zrobione, mozna odpoczac:laugh2:
kurcze zawsze w cyfrze+ miałam przed swiętami kanał radiowy z muzyką swiąteczną, same kolędy po ang, tak lubialam go słuchać. A w tym roku nic:crazy: A powoli zaczynam już czuć magię świąt, tylko że jakoś duchowo nie za bardzo do nich chyba podchodzę. Prezent dla M kupiony zapakowany, drugi muszę odebrać w rossmannie (kula śnieżna ze zdjęciem córci, datą ur godzina i waga oraz wzrost co by zawsze pamiętał), Julce już też kupiliśmy 2 prezenciki małe. Kurcze biegaliśmy po sklepach jak durni, tyle zabawek jest dla maluchów, ale nasza woli zwykłe grzechotki, to ją najbardziej na razie interere. Więc kupiliśmy książeczkę każda strona wydaje rózne dzwięki, szeleści piszczy, ma rózne zwierzątka i faktóry materiałów. A M kupił jej z canpola taką fajną pszczółkę nóżki szeleszczą, główka się kręci i piszczy a szkrzydełka to gryzaczek. Myślę że Jula będzie zadowolona. A lepsze prezenty tj droższe (bo czasem cena nie równa się lepszy towar) ma kupić chrzestny (szczeniaczek uczniaczek), chrzestna też coś pewnie skombinuje drogiego znając ją. Babcia M kupiła lalkę:-D nic najwyżej poczeka do 2 rż:laugh2:
A wczoraj biegałam po sklepach i mamy nowego lumpka. Kupiłam nową z metkami wartą 20 funtów kurteczkę Next za 26zł, pudrowy róż na przyszły rok, ale co tam.
No i miałam pisać coś jeszcze ale mi wyleciało, mała tak superaśnie gaworzy (ostatnio jest na etapie wkładania co popadnie do buzi i wydawania zabawnych dźwiękó przy tym. oo właśnie zajada moją kołdrę:laugh2:) że jestem rozproszona.
 
Ja tylko na moment, bo na poważnie wzięłam się za porządki :tak: i jestem dobrej myśli :-)

Nasze kalendarze (sztuk 3) dla moich i mojego męża babć są już gotowe i czekają w Empiku na odbiór (a pisali, że trzeba złożyć zamówienie do 14 grudnia coby zdążyli przed Świętami). Zamówilismy w niedzielę wieczorem i były do odbioru już wczoraj koło godz.12 :szok: Już nie moge się doczekać aż mąż je przywiezie :cool2:

Chciałam się też pochwalić, że wczoraj jakieś pół godzinki przed kąpielą dałam Adaśkowi kaszkę mleczną z bananami (dostałam próbkę z BoboVity chyba). Jak na razie żadnej niechcianej reakcji na mleko w niej zawarte nie ma :tak: Zjadł jej ok.100ml na gęsto łyżeczką. Po kąpieli dopchałam cycuchem i... przebudził się o 5:szok:, bo Tomcio się posikał i zaczął płakać, że nie chce się umyć :eek:... no ale wracając do Adaśka - nikt do niego nic nie mówił, nie zbliżałam się nawet do łóżeczka, a on cos tam pogadał, powzdychał i pospał jeszcze do 6:30 i wtedy się zbudził na cycucha :-) O tej 5 musiałam zejść na dół i poratować się laktatorem, bo myślałam że cycki mi eksplodują!!!!! :-D:-D:-D
Tak więc od dziś przed kąpielą kasza mleczna i mam nadzieję, że zaczniemy przesypiać całe nocki!! :tak:

Pozdrawiam serdelecznie wszytskie świętujące dzieciaczki i mamusie :-D

U nas dopadało w nocy śniegu więc biało za oknami i od razu jakoś tak jaśniej w domu :-) ciekawe co by było, gdybym jeszcze okna umyła :-D wtedy to w okularach przeciwsłonecznych po domu by trzeba było chodzić :cool2:
(Może jeszcze zdążę się tymi oknami zająć, np. jak Tomasz pojedzie do babci pomóc ubierać panieneczkę choineczkę).

Miłego dnia!
 
szybko podpytam....

mowilyscie kiedys o masci rumiankowej. Czy dobrze pamietam, ze byla to masc na katarek?

Maly ma od wczoraj niezly katarek... wogole po przebudzeniu. Psikam woda morska, odciagam aspiratorem, ale po kolejnej drzemce to samo. Wczoraj przez ten fatalny katar zasnal o 23 :szok: Gdzie zawsze spal juz o 20.

Jesli mozecie to napiszcie w jakiej cenie mniej wiecej jest ta masc i jak sie ja stosuje.
Bedziemy wdzieczni :-)
 
szybko podpytam....

mowilyscie kiedys o masci rumiankowej. Czy dobrze pamietam, ze byla to masc na katarek?

Maly ma od wczoraj niezly katarek... wogole po przebudzeniu. Psikam woda morska, odciagam aspiratorem, ale po kolejnej drzemce to samo. Wczoraj przez ten fatalny katar zasnal o 23 :szok: Gdzie zawsze spal juz o 20.

Jesli mozecie to napiszcie w jakiej cenie mniej wiecej jest ta masc i jak sie ja stosuje.
Bedziemy wdzieczni :-)

masc majerankowa kosztuje z 2.50 i smaruje sie ja pod nosek.
 
szybko podpytam....

mowilyscie kiedys o masci rumiankowej. Czy dobrze pamietam, ze byla to masc na katarek?

chyba majerankowej? tak mi się wydaje.

i byliśy na spacerze 1h, mały ślicznie spał więc po wjechaniu do klatki zdjęłam kocyk i jeszcze pokimał ok 20 minut a teraz leży na brzuchu przed bazą karuzelki z taką zieloną żabą i do niej gaduli :)
 
Maść majerankowa kosztuje ok2 zł za 10g i smaruje sie nia pod noskiem maluszka. Tyle wiem, bo mam ta masc, ale, ze Zosia nigdy katarku nie miala, to nie stosowałam.
 
witam
u nas tez dzisiaj niezly mroz -10 i dzisiaj tez siedzimy w domu ale nauka spania bez wychodzenia idzie nam coraz lepiej dzisiaj juz sen trwal 2 godziny:-) ale do 4 jeszcze troche brakuje.
Ewa85 3mam kciuki za porzatki
niuta u nas tez ostatnio na szczepieniu mowiono ze maly ma 67 a nosi juz na 74 bo na 68 zamale
beata26 super ze tak tanio nowka Ci sie trafila, ale tak dla ciekawosci to w polsce i tak zdzieraja, bo np. w anglii czy irlandii oddaja rzeczy te za darmo i pozniej sa sprzedwane u nich w lumpkach za grosze np. 5 par spodni z nexta lub benettona a 3 z nich byly z metka,na wiosne mama mi kupila za 3,5 zł po przeliczeniu z funtow. to jest dopiero zloty interes dla lumpkow
vioreczka wszystkiego naj dla malenstwa z okazji mini urodzinek
 
reklama
i znow bym zapomniala moze ktoras z dziewczyn byla by zainteresowana ubrankami dla dziewczynki na 6-9 miesiecy po mojej siostry coreczce, natomiast kurtka jest na 80cm. ta rozowa bluzeczka jest z firmy next natomiast biala zapinana niby marynakrka z george.no i ubranka nie maja zadnych plam.jezeli by byla ktoras zainteresowana to prosze o kontakt na pw, moge nawet dla bezpieczenstwa wystawic je na allegro. mam jeszcze wiecej tych ubranek ale niestety na lato w tym rozmiarze.
 

Załączniki

  • IMGP0509.jpg
    IMGP0509.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 33
  • IMGP0551.jpg
    IMGP0551.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 23
  • IMGP0553.jpg
    IMGP0553.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 23
Do góry