reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Zapraszam mamusie na wakacyjny wątek!
zrobilam osobny bo chce zeby jak najwieksza ilosc mamuś dowiedziala się o naszych planach:tak:


wracajac do walentynek : hmm my w lutym mamy 3 lata jako para, dokladnie 22, no i 14 dzien zakochanych .. wiecie co mi się marzy .... taki cichy ślub tylko my i swiadkowie a potem tylko sami, ahhh fajnie by bylo. Ale w domu chcą huczny ślub...
 
reklama
Beatko Wszytskiego najjjjjjjjjjjjjjjjjj z okazji urodzinek, dużo szczescia i miłości i spełnienia marzen!!!!!!:-D:-D
CO do wyjazdu, ja tez sie piszę, mi narazie termin obojetny, tak daleko jeszcze nie planowałam. Napisze na osobnym watku.
Nie mam teraz czasu za bardzo pisac, bo mam na głowie obiad i sprzatanie, bo moj maluch dopiero ma pierwsza drzemke, a i znowu zasnął przy Fasolkach a dokłądniej przy "fasolkach" odezwe sie wiczorkiem, bo ddzis jeszcze aerobik, nie moge sie juz doczekac.
Buźka
 
Joanna najpierw zrobiłam ten domek z tektury (osobno dach, osobno reszte), a potem oklejałam patyczkami do szszłykow i pi lodach (dach). Patyczki malowałam bejcą do drewna, kleiłam wikolem. Do ciecia patyczkow przydaje sie sekatorek:tak:
 
adddaaa a to Wy bierze ślub czy rodzina??? u mnie było podobnie niby weselisko itp, a my i tak po swojemu zrobilismy. Teściowie chcieli sie zastawic i pokazać, ale my sami chcielismy płacic za wszystko i zrobić po naszemu. Zaręczyny w walentynki 2005, a tego samego roku w listopadzie termin w urzędzie zaklepany na grudzień 2005 więc szybko:-) no i mamy cywilny tylko nie chceliśmy kościelnego. I tak na przyjęcie w domu poszło nam 4tys na 25 osób, a woleliśmy pojechać na 2 tyg nad morze w wakacje niż robić imprezkę na 1 noc. Ale każdy robi jak uważa:-) życze Ci ślubu jakiego sobie wymarzysz :-)

Zaraz kończę pracę i już się nie mogę doczekać aż wrócę do domku do mojej niuni i męża :-)
 
Wiecie co..znalazlam kolo mnie niedalekjo tez taka gimnastyke w wodzie .chyba sie na to zapisze...sprawdze tylko w pon kiedy zeby dan mogl z jonim zostac...zarazilyscie mnie tymi cwiczeniami :-D:-D:-D

Joni tak mi sie obsr... ze az cale body brudne:szok::szok::baffled::baffled:
kurcze juz 2 raz w tym tyg!! nie wiem czemu ale biegunke :baffled::baffled: moze przez to ze nowe jedzionko dostal ??
 
Ostatnia edycja:
ohhh Kacper spi, mam nadzieje ze da mi troche odsapnac, M jest jeszcze w robocie a ja nie mam sil juz.

Agnieszka - moj kacper tez ma biegunke, biegunka czesto wystepuje przy zabkowaniu.
 
reklama
Ja tu się z wami dzielę wiadomościami,a tu nic! pisz se dziewczyno samo do siebie!
Sorki, ale nawet do koleżanki nie mogę sobie iść pogadać , bo szpital domowy, wy mi kobietki zostałyście tylko , no ale cóż!
 
Do góry