reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

hej dziewczyny

ada gratulacje :-D

my dziś byliśmy na weselu - siostra męża brała ślub, hehe fajnie było, aż sobie przypomniałam jak to u nas było, niby nie tak dawno a tu już trzy lata mijają
 
reklama
cześc matki wariatki!

Aduś gratulacje!!!! Córeczka śliczna!

Beatko wszystkiego najlepszego!!!

A u nas chorowanie...Od męża wczoraj zaraził się łosiek, ma katarek, kaszelek i jest mega marudny. Wczoraj to już jobla dostawałam. Wszystko na be, płacz, tylko na rękach.. A tego szkraba nosić już nie jest łatwo :dry:
No a dzisiaj mnie wzięło, w sumie już wczoraj wieczorem. W gardle mnie strasznie drapie, problem mam z przełykaniem czegokolwiek. Do tego ból głowy i katar..
Tak więc mamy wesoło :tak: Łosiu wrócił spać do nas do sypialni do kojca. Wole mieć go na oku, bo strasznie źle mu się oddycha.
Zmykam do marudy bo znowu się zaczyna..

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki
U nas wszystko ok ale mnie grypa dopadla a jonek tez dzisiaj jakis marudny.
Leze sobie i mezus robi mi masaz nog-tyle dobrego w tej chorobie.
ADA !!!! Gratuluje pieknej coreczki i szybkiego porodu !!!!
Daj znac szybko jak sie rozwija :tak:
 
ADUŚLA GRATULLUJE ŚLICZNEJ DZIEWCZYNKI.
TRZYMAJCIE SIĘ KOBIETKI DUŻO ZDROWKA,A MALA ZAPEWNE POD LAMPAMI SIE OPALA?
a jak Kacper przezywa rozlake?

witam panie !
mnie tez przed wczoraj sie śnilo ,ze jestem z ciazy ,ale jak sie dowiedzialam to mial 6escio miesięczny brzuch:-D:-D:-D:-D:-D.

beatko ja wynajmowalam mnieszkanie na parteze z budownictwa pw. jedyny minus to wilgoc .ale mieszkanie nie bylo dlugo ogrzewane.
Moja babcia tez mieszka w poniemieckiej kamienicy i nie jest zle tylko nie chca im remontowac.
jak jest porobione to powinno byc spox.

Kamila CZOWaj ,czowaj jak mnie nie bedzie,my chyba kupimy ruter i pod szwagra sie podlaczymy ,ale to najwczesniej w lutym po wyplacie.zobaczy sie bo mamy oplaty za auto.
Szkoda ,ze mam nadzieje ,ze w koncu sie spotkamy.
A sniegu u nas tyle o ile rzezcywiscie czasami8 bylo slizgo ,ale tu u nas na wsi nie na glownych.
Na glownych czarno bylo nawet gdy zima byla ostra.:tak::tak::tak:

AGUSKA ZDROWIA ŻYCZE !!!

PATRA TJW !!:tak::tak::tak:


A JA bylam w szkole u nas zapisac sie na lutowy wieczorek.
Wplacilam pieniazki tak wiec bedziemy sie 12 bawic ,w koncu!!!!!
jakby miala któraś ochotę to zapraszam 120zl +wódeczka;-):-).

 
BEATKO byla u mnie jeszcze kolezanka, ktora mieszka w przedwojennej kamiennicy po remoncie 1. po remoncie odcieli gaz i musili przejsc na grzanie elektryczne... 2. mimo iz mocno grzeja jest zimno tzn mi to odpowiada , ale nie wszystkim odpowiada 18C w domu.Zrobiono remont, ale ebz ocieplenia kamiennicy.
 
Ehhh... tyle co się napisałam, że przesypiamy nocki od kiedy mlody skończył 6miesięcy a tu wczoraj/dzisiaj pobudka przed 4. Najpierw wołanie "Mamo! Mamo!", a później płacz... no to wziełam go do nas, ale spanie nie było mu w głowie. Wytrzymaliśmy pół godziny, ale tak nas skopał i no nstop gadał, że wyniosłam go spowrotem do łóżeczka. Chwilę poleżał i znów wołanie i płacz. Dałam nurofen, pogłaskałam i spał do rana. Ehh te zęby... idą lewe 4 i podejrzewam, że to jest przyczyna. Dolna już stuka o łyżeczkę, górna jeszcze się nie przebiła. Do tego prawa dolna 2. Prawe 4 też popuchnięte. Zobaczymy jak będzie dziś w nocy.

U nas słoneczna niedziela. O 11 nie było żadnej chmurki na niebie więc wybraliśmy się na rodzinny spacerek. Chłopcy maszerowali równo. Cały czas uśmiechnięci.
A u Toma apetyt wzrósł wraz z rozpoczęciem podawania tranu. Poczytałam trochę i faktycznie w przypadku braku apetytu podaje się dzieciom tran. U nas efekt niesamowity. Tomi dzisiaj na kolację zjadł miskę CiniMinis z mlekiem (ok. 200ml) + duża kromka chleba z masłem, serem żółtym i ketchupem.
Zmiana polega na tym, że nie tylko więcej ale i różne rzeczy wcina. Zaczął zjadać całe kromki i nie zostawia skórek, bo przecież "muszę ostsyć sobie zęby, a skórki są do tego najlepse" :-D
Także dla niejadków polecam tran. Wg. mnie warto spróbować :-) U nas widoczne efekty po niecałym tygodniu stosowania.
 
Witam się kochane :-)

ja tylko na chwilkę, bo po dwóch mało przespanych nocach jakoś mi już sił brakuje,
z piątku na sobotę moja Monia stwierdziła, że między 1.30 a 4.00 w nocy to świetny czas na najlepszą zabawę, więc udało mi się przespać tylko ok 3 godzin, no a wczoraj miałam gości, i poszliśmy spać dopiero koło 3 w nocy, i udało mi się pospać do 7.30 więc też nie za dużo

Ada gratulacje kochana, córeczka jest śliczna, życzę szybkiego powrotu do domku
Beatko a tobie wszystkiego naj z okazji urodzinek :-) szczęścia, zdrówka i spełnienia twoich marzeń, powodzenia w szukaniu i kupowaniu nowego mieszkanka :-)
Ewa u nas też teraz ząbki wychodzą, i też się męczymy
Patra i Aga zdrówka dla was i dla pozostałych chorowitków także,

jutro też pewnie wieczorkiem się odezwę, bo moja mama przyjeżdża do mnie na dwa dni, aby posiedzieć z małą, i pewnie czasu na komputer raczej przy niej mieć nie będę
miłego wieczorku wam wszystkim życzę, papa
 
ja Wam powiem tak, ze moja Lena jest starsznie "zartym" dzieckiem .. je wszystko i w ogromnych ilosciach (panie w zlobku byly w szoku i az jej nie pozwalaly na jedzenie wiecej .. ona je tyle co chlopcy, wazacy 3-4kg wiecej) I powiem Wam tak, ze przybrala teraz ladnie na wadze i po ra zpierwszy wagowo jestesmy na 25centylu :-) mala wazy 10,250... :-)

A jak dziewczyny szczupaczkow (pamietam, ze Ani i Wilsonki coreczki tez byly szczuplutkie) ruszylo cos???
 
reklama
ja Wam powiem tak, ze moja Lena jest starsznie "zartym" dzieckiem .. je wszystko i w ogromnych ilosciach (panie w zlobku byly w szoku i az jej nie pozwalaly na jedzenie wiecej .. ona je tyle co chlopcy, wazacy 3-4kg wiecej) I powiem Wam tak, ze przybrala teraz ladnie na wadze i po ra zpierwszy wagowo jestesmy na 25centylu :-) mala wazy 10,250... :-)

A jak dziewczyny szczupaczkow (pamietam, ze Ani i Wilsonki coreczki tez byly szczuplutkie) ruszylo cos???

Jak się Lenka postara to Filipa przeskoczy. U nas niezmiennie od roku jest 12 kg. Było już 12,5 ale schudł ostatnio przez to ciągłe chorowanie. No i Filip przestał rosnąć, ma tylko 83cm, mierzony przy ścianie.
Tran nie działa u nas na apetyt, za to podejrzewam że wzmagał u małego biegunkę. Zobaczymy co jutro zaleci nam gastroenterolog.
 
Do góry