reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

beata dobrze widać dzidzię :-D

a ja mam dziś 30 dc i pewnie jutro przyjdzie @

współczuję choroby babci, ech takie jest życie i niestety niewiele można na to poradzić...
 
reklama
Witam Drogie panie.
U nas JAKOŚ .
Karol wstał dzis z kaszlem zrobiłam mu wagary.
Julek wcześniej też jechał na biseptolu.

A po za tym , chciałam założyć firme ,ale starać sie o dotacje w tym kraju to jakaś PARANOJA.
Wczoraj wysłałam wniosek na konkurs do Ostrowa ,dzis dzwonili ,że sie nie kwalifikuje bo dla osób zwolnionych z 6 mies. A z urzedu pracy to już wole nie mówić .
Wiec bez kija nie podchodz, aż sie poryczałam ,całe życie pod górke.echh...:wściekła/y::wściekła/y::-(
dobra nie smęcę..


My na szczęście po ospie ,juz zapomniałam ze była wiec życze CIERPLIWOŚCI.
wyleganie ok. 2 tyg.

Jeśli mogę polecić coś to nie puder tylko fiolet na wodzie.:-)

Acha Karol jeździ na 2 kółkach,Tomek mu odkręcił boczne ,a on wsiadł i pojechał jakby nigdy nic:szok::szok::szok:,mnie szczena opadła jak sie dowiedziałam bo nie byłam na miejscu .

Lece kąpać CHOMIKI.

buziole!!

PATRA trzymaj sie TULE MOOOOOOOOOOOOCNO !!!:tak:

aj ....
Beatko dzidziuś śliczny i widoczny.

Fioletowa życze ,nie @.;)
 
hej
u nas prawie bez smarowania było, bo młody się darł, że go boli...
praktycznie już mamy po ospie, zostały tylko strupki, o ile nowe nie wyskoczą to będzie po

a @... no ni ma, mam 34 dc, wczoraj miałam plamienie, a dziś czysto... nie wiem, może jutro zatestuję, chyba że @ przylezie...
 
U nas z krostami była katastrofa.Julek jak ufolek wygladał wstawie kiedy foto to zobaczycie.Tylko on sie nie darł Karol to paraliż dostawał przy smarowaniu.Julus sam sie pokładał aby go smarować.

Fioletowa OBy nie przyszła.:tak::tak:
 
Heja:)
Beatko śliczny dzidzius:)
fioleciku kciukasy zacisniete&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
czekam z niecierpliwoscia na info:)))))
Justys fajnie ze sie odezwałas.Współczuje przygód z dofinansowaniem:(
A Kalo dzielny chłopczyk z tą jazda na rowerku:)))))

U nas ok.Alanek jednak nie ospuje,uufff:).W poniedziałek byłam na usg połówkowym,wszystko z dzidzkiem ok,fiutek nie odpadł slicznie pokazuje co ma miedzy nóżkami,ja szyjka długa,macica wysoko,wiec mogę aktywnie witac wiosenne dzionki,w koncu troche mniej pada to w ogródku mozna poszalec:)))

Fiolecik&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Fioletowa super kochana, obyś dziś nam napisała, że widzisz dwie piękne II :-)

Beacia, co to znaczy szyjka długa? ja mam 2,8 i mówi mi że krótka ale zamknięta, nic nie czaję, w zeszłej ciąży też miałam krótką ale zamkniętą. Choć przypominam sobie że 8 i 9 miesiąc chodzilam z rozwarciem na 2 palce :szok::-D

a wczoraj wieczorem leżę sobie i nagle czuję coś jakby delikatnie smyranie. Myslę sobie niemozliwe bo to za wcześnie, ale znów czuję. Kurcze czy mozna w 13/14 tyg poczuć delikatne pływanie malca?
 
Beatko ja mam 3,7 tą szyjkę,ale maja dziewczyny i dłuższe.Ty masz taką pewnie taka twoja uroda,ważne by na kolejnej wizycie nie okazało sie ze sie skraca,bo to jeszcze wczesnie wiec lepiej przy skracajacej sie wiecej odpoczywac.Skoro poprzednio miałas tak samo to i tym razem napewno będzie ok.
Ja tak w 14 tyg sporadycznie czułam delikatne smyranie,a teraz to juz istne szalenstw co mnie niezmiernie cieszy bo to cholernie przyjemne i wiadomo ze z dzidzkiem wszystko dobrze:)))

no czekam na fiolecika i czekam a ona gdzies zagineła mam nadzieje ze tescik pomyslny&&&&&&&&&&&&&&
 
dalej nic nie wiadomo
jak się długo przyglądałam, to dojrzałam w końcu cień cienia kreski, ale albo za wcześnie jeszcze albo negatywny
muszę odczekać jeszcze kilka dni...
ważne że @ dalej nie ma
 
reklama
Fioleciku a ja nadal wierze ze to własnie to co ma byc czyli malutkie baby:tak:
Ja miałam pierwszy test negatywny,dzien po spodziewanej@ tez nic nie wyszło ale jak wziełam test po 30 min to własnie taki niewyrazny kresek mi sie pokazał a za trzy dni były 2 kreski ale tez nie za wyrazne.Ty napewno jeszcze nie dowierzasz ale ja czuje ze to rodzenstwo Arturka:-)
 
Do góry