reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
witam :-)

pospałyśmy dzisiaj do 10:szok: nie wiem, czy coś będzie ze spaceru dzisiaj, bo pogoda niemrawa

tiffi super urodziny-brawa dla M za inwencję i dla brata-bardzo miło:tak:
Ewcik dużo sczęścia i miłości Wam życzę!!! a co do sąsiadki-no cóż, małe dzieci taka mają, ze płaczą, jedne rzadziej, inne częściej-oby Marcepanek jak najrzadziej:zawstydzona/y: u nas wystarczy, ze Lila skrzywi usteczka w podkówkę i , jeśli tatuś jest w zasięgu, od razu bierze ją na ręce-bo nie moze patrzeć na to ehhh tłumaczę, ze to do niczego nie prowadzi dobrego, a mała szybko się wycwani, ale on na to zawsze: ale ona tak żalośnie wygladała
Maruśka rozpieszcza Cię ten synio-oby tak dalej:-)
 
tiffi a ja myslalam, ze to M ci zaserwowal taka urodzinowa maline:-D co do kolek, daje Malemu sab simplex, przewaznie 2x dziennie

cynamonka b.dobrze zrobilas, niech chłop wie,ze zawinil

agatka nie mam serca Marcepana zostawić nawet na 5 minut, a co dopiero na 2-3 godz;-) to jest taki mamusiny cycuś hehe

tweenie Małemu tez sie dupka odparzyla w "rowku",nie wiem, czemu, bo chocby tylko bączka podbarwionego kupką puścil, to od razu pampka zmieniam i smaruje sudocremem:baffled:

kacperek Marcel ma niestety taka kuleczke po szczepieniu szpitalnym:dry:

maruśka Ty kobieto masz za dobrze z tym Twoim syneczkiem:-D;-)

dziewczynki dziękuję pieknie za zyczonka.. raczej jakos nadzwyczajnie nie spedzimy tego dnia chyba.. zawsze cos wymyslalismy na tego typu okazje,ale z Malym nie ma jak.. wlasnie kima u mnie na rece
 
Maruśka pracuję nad tym. Póki co, byłam u dwóch idiotów... szkoda słów nawet

tweenie, moze pogadaj o diecie z dziewczynami, których dzieciaczki mają skazę - Ashika, mammi, jeśli dobrze pamiętam

ewcik, 2 razy dziennie może być za mało. a może tez być tak, że sab na niego nie działa. trzeba próbować do skutku innych preparatów, one nie szkodzą.

a mój syn złoty znów śpi.... :-D
 
szukałam ortopedy, a przypadkiem zapisałam się do neurologa. Zatrudnili nowego lekarza, więc już na następny tydzień mają zapisy. My idziemy 14go, bo w sobotę jedziemy na tydzień do Częstochowy (czytaj - do teściów)

a Małą męczy teraz odruch wymiotny, aaaaaaaaa
 
Odruch wymiotny? Czemu? Tak poprostu? Tweenie juz nie wiem sama, a moze Twoja malenka ma problem z przelykiem? Nie wiem juz co CI podpowiedzec, wspolczuje kochana. Dobry pediatra to skarb.
 
Cześć słonka w ten pochmurny dzień:tak:

Niunia moja spi od 24 do teraz z przerwami na karmienie ale już postękuje więc pewnikiem zaraz wstanie:tak:

tiffi super prezenty, twój M się bardzo postarał ;-) Brat z rodziną też przemiłą niespodziankę Ci sprawił:tak:

ewcik to wszystkiego naj naj z okazji rocznicy:-) Ja bym chyba nie wyszła bo myślałabym o bobo czy brzuszek nie dokucza więc co z takiego wyjścia:-p w domku sobie może zorganizujcie kolacje przy świecach i lampce wina;-) może się uda a i spokojna będziesz:tak:

tweenie dziewczyny bobotic chwalą, próbowałaś? spróbuj może na trochę nabiał odstawić a nóż widelec. Musi jej mocno dokuczać jak cały prawie dzień się męczycie biedulki:-(

agatka ja mam 10lat i samochód to jak moja trzecia noga:-D

My jutro planujemy na szczepienie a tu w aptece gdzie M chciał zamówić bo zna babkę i ceny dobre, nie ma tej na pneumokoki tzn. ponoć w hurtowniach nie ma:baffled: zamówiłam w innej przez net i ponoć ma być na jutro, no oby. Wczoraj zjadłam leczo, zobaczymy jak reakcja. Pomyślałam że już Nadinka duża dziewczynaka więc może będzie spoko już. Uwas też w domu tak zimno? Bo u nas strasznie a w dodatku wilgoć duża więc to zimno bardziej odczuwalne.Kupiliśmy taki pochłaniacz i już się sporo wody w nim zebrało w tydzień czasu:baffled:

Mam pytanko jakie preferujecie wkładki laktacyjne? Bo mnie chyba j&j najbardziej pasi ale może jakichś nie znam?:happy:Nuk kształtem oki i avent ale wydają mi się mniej szczelne niż j&j. Jeszcze szczelne są baby-ono ale wielkie jak talerze obiadowe i szeleszczą mi w nocy:-D

Niunia mi zwaliła kupkę , pomarudziła i śpi na kolankach. Kurcze mam chyba coś z głową bo co się uśmiechnie do mnie i zagulga to ja płaczę z rozczulenia:laugh2::baffled: No bywa że jak się drze to mam ochotę ję wystawić na dwór:-D

A mój M ją ostatnio buja w foteliku samochodowym ale nie stojącym tylko w powietrzu i mała się wtedy uspokaja w związku z czym stwierdził że jak nie kupi używanego w ym tygodniu to kupi nowy bo to super sprawa musi być:-p
 
reklama
jedyneczka super super, ja mam taką prostą huśtaweczkę i mała dzisiaj znowu w niej zasnęła-w kołysce się kręciła i nie bardzo, a w huśtawce zapodałam bujanie i melodyjki (od których mnie też bierze kimanko:-)) i śpi fajnie
 
Do góry