reklama

Lipiec 2011

Wydrussia, ja Ci mówię, dzień ojca zaliczysz;) Trzymam kciukasy za lepsze samopoczucie! U mnie wszystko dobrze, nic się nie dzieje, przejadłam się tylko czereśniami dzisiaj, jak się nie zna umiaru... ;)
 
reklama
Wisienka, ten paciorkowiec to kosmita, spadl z gwiazdy i mieszkal u mnie 10 lat chyba. Wystrzelilam go z powrotem w kosmos na szczescie:-)
U mnie bylby problem z nim, bo to jest przeciwskazanie do porodu w wodzie. Przy klasycznym porodzie dostajesz antybiotyk i nie ma problemu
 
posiew wymazu z pochwy GBS - ujemny
identyfikacja - nie stwierdzono Streptococcus gr. "b"
a jak u kogoś znaleziono Wisienko to antybiotyk zatrzyma zapalenie płuc u dzidzka. Bo po to go się robi.
Magia trzymam kciuki za Stasia i Ciebie
Magaretko dobrze, że miałas blisko do domku i kuchni ;-)
ja padnięta po Castoramie. Spędziłam tam dzisiaj 3 godziny. Jak zapytałam Pana jakie przywileje przysługują mi gdybym urodziła to nawet krzesło mi przyniósł ;-) i zaczął pracowac trzy razy szybciej hi hi
 
kociatka nie można z paciorkowcem rodzić w wodzie nawet po antybiotyku? :-(oj to się zmartwiłam, bo miałam ochotę spróbować.... w moim szpitalu jest taka możliwość :-(
 
reklama
Dzięki kochane ja się przekonam jak Pol przywiezie mi wieczorem wyniki. Wiem, ze w razie co antybiotyk. Zastanawiam się tylko skąd się wziął bo przed ciążą robiłam posiew i było czysto:szok:
Mailuj no co ty mogłaś rodzić w tej Castoramie może by ci dali mega bonusy albo wszytsko gratis do konca zycia. Juz widze te hasła Pierwsze dziecko Castoramy:-)

jem obiadek i niech zostaie na miejscu:-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry