Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
jak głowa boli?
na 14:00 dentysta
Mój Synek urodził sie 20.lipca 2011 r. wazyl 4.0kg i 59cm :-) mozna powiedziec "bylo co rodzić "
ale jak sie teraz na niego patrzę to mogę smiało powiedziec ze warto !!!! 
dziekuje za pochwałe....smoczek MAM? jest takowy? zaraz poszukam na necie...juz znalazłam. No ciekawy smoczek zwłaszcza ten nowy cieniutki tyle ze kosztuje 26złRenusia - rodzeństwo chyba z reguły na początku jest zazdrosneco do ubierania to ja bym jeszcze na ten pajacyk jednak coś założyła, ale może ja za bardzo wystrachana w tej kwestii jestem
Mój Mateusz też niespokojny przy jedzeniu się zrobił, może faktycznie już ząbki go swędzą?
A próbowałaś smoczka MAM? Podobno to właśnie dla takich opornych dzieciaczków jestAcha, ślicznie wygląda Wasza trójeczka
No, to wracam do czytania, ale wątpię żeby dzisiaj udało mi się nadgonić te... 20 stron
buziam wszystkie i wszystkich![]()
ktoś z was próbował?
a wieczorem zasnela przed 21, i do 10;30 tylko dwie pobudki! Nie mam pojecia od czego to zalezy, czasem sie budzi 4 razy i wstaje o 7-8 a dzisiaj tylko dwie pobudki i sen tak dlugo
Az mi glupio dzisiaj rano bylo, nie wiedzialam co mam ze soba zrobic
) i butle dostaje juz teraz prawie codziennie (jak nie mleko to herbatka) i nie mam problemu ze niechce potem cyca.