reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej dziewczyny,
Jestem właśnie po pierwszej wizycie u gina. Nie spodziewałam się za dużo, bo już przez telefon pani położna powiedziała, że to za wcześnie (33 dzień od ostatniej @) i żeby przyjść około 7go tygodnia, no ale oczywiście postękałam i poszłam już dziś. Zobaczyłam malutkiego dziabąga :) i mam przyjść za dwa tygodnie. Fajnie lekarz powiedział: Przy odrobinie szczęścia wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Witam lipcowe mamy. Mam nadzieje, że jestem jedną z Was, dzisiaj zobaczyłam 2 kreski na teście, a z kalkulatora wyliczyłam, że termin przypada na 8 lipca.
 
Gratuluje!! dopiero co ja nie moglam uwierzyc w 2 kreseczki a teraz moje malenstwo daje kopa:D zycze spokojnej ciazy:)
 
Witajcie dziewczyny. Zanosi sie na to, ze tez będę lipcówką. Czekam jednak spokojnie na bijące serduszko i wtedy spokojnie się osuwaczkuję. 15-16października miałam owu. Wiem bo byłam 14 u gina i pecherzyk był 23mm, więc pękł w 15 w nocy albo 15/16 w nocy bo 16 miałam juz wysoka tempkę. Pierwsze testy mi nie wychodziły tzn w 11dniu po owu. Pojawiła się za to wodnista wydzielina w piersiach. Wystraszyłam sie i umówiłam sie do gina bo myslałam , ze to prolaktyna daje o sobie znać. Zanim doszło do wczorajszej wizyty na tescie pokazały się 2 kreski( na 4 testach konkretnie) i

Wczoraj byłam u gna na tej zaplanowanej wizycie. Oczywiście szyjka i endometrium ciążowe, ciałko żółte w prawym jajniku po owu ale jeszcze nie widac pęcherzyka. Spodziewałam się tego bo jeszcze za wcześnie ale nadzieję miałam wielką, ze zobaczę coś. Dostałam skierowanie na wszelkie badania i L4 gdyż niedawno straciłam dzidziusia. Teraz z zaleceniami odpoczywania, niestresowania sie i dbania o siebie jestem w domku.
Następna wizyta za 3 tgodnie. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze i tym razem dzidzius zechce zostać z nami.
Jesli chodzi o objawy to praktycznie ich nie mam. Czasem pobolewa mnie brzuch, mam ciut więcej białego śluzu i jestem ciągle głodna. Czasem mam ślinotok, zwłaszcza jak jestem głodna i mówie dużo. Dzis zrobiło mi się w takiej sytuacji niedobrze i prawie zwymiotowałam. Ale nie bolką mnie piersi, czasem troszke pokłują ale ani nie są większe ani wrazliwsze. Chciałabym miec te wszystkie książkowe objawy bo wiem, ze wtedy jest wszystko oki.
Życze wszystkim diewczynom nudnej i zdrowej ciąży i oby nasza liczba się zwiększała a nikt nie odpadł. Mam nadzieję, ze będzie nas coraz więcej i będziemy miec świetny watek.


 
Witajcie mamuski ;)

Z przyjemnoscią dołącze do Was ;)
Termin mam na ok.2 lipca fajnie że tu trafiłam ,mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona wspierającego ;)

Byłam u gina 1 tydzien temu i powiedzial ze za wczesnie na stwierdzenie.Zrobiłam Beta dwa razy i pięknie idzie do góry czyli "groszek"rosnie.
Kolejna wizytę mam 8 listopada juz nie moge się doczekać ....
Co do objawów to mam "brudzenia brazowe"bo plamienie to raczej nie jest i lekarz stwierdził ze sie wyciszy ale boli mnie brzuch i czasami jak długo jestem na nogach to się nasila i raz nawet miałam takie cos bardziej malinowe.Cały czas biegam do kibelka czy wszystko dobrze.
Mdłosci dają o sobie znać w dzień i w nocy.
No cóz myslenie pozytywne potrafi zdziałać cuda więc do dzieła ;)))

Zafasolkowanym życze spokojnych 9 miesięcy a starającym POWODZENIA ! 3mam kciuki

P.S Czy znajdę tu mamuskę z Krakowa ?
 
Ostatnia edycja:
Evinka widzę, ze poszalałaś z nowymi watkami:-D:-D
Witaj serdecznie. Ja bym nie lekcewarzyła jednak tego plamienia bo jednak to nie jest normalne. Zwlaszcza jesli się nasila przy ruchu. Pójdz szybko do gina bo to może być za mały progeteron i trzeba wtedy wziąć tabletki.
oszq czyli te plamienia co mialaś to wina progeteronu. Jakie dostalaś leki. Jesteś na L4? Ile lekarz kazal ci lerzeć. Życzę ci żeby szybko przeszlo.
Ja na L4 od wczoraj zaledwie i nie wiem już co mam robić. Odzwyczailam sie od leniuchowania. Za miesiąc wprowadzamy się do swojego m więc wtedy bedzie calkiem inaczej, meblowanie, malowanie, urządzanie, mniam. Chciałabym zeby juz to było.
 
Hej dziewczyny! Ja chciałabym do Was nieśmiało dołączyć - naprawdę nieśmiało, bo miesiąc temu zapisałam się na czerwiec i nici z tego wyszły...Wstyd mi było.... Testy mi nie wychodziły, ale @ spóźniła się 10 dni i miałam różne objawy ciążowe. No bywa.

Wczoraj i dziś testowałam i są dwie kreseczki. Jedna blada, ale to dopiero 27 dc. Termin wypadłby na połowę lipca wg kalkulatora internetowego.

Postaram się Was podczytać i nadrobić, żeby wiedzieć co i jak u Was :)

Wisienka witaj :) To widzę, że termin lipcowy wypadł i w końcu doczytałam o tym zwolnieniu. Super, że odpoczywasz w domku!

Ciutkę Was podczytałam - ale jeszcze Was tak nie kojarzę, ale jak się tu utrzymam to niedługo na pewno będę kojarzyć :))

Trochę doczytałam o tym brudzeniu podczas siusiania. Ja wczoraj tak miałam. Bardzo delikatnie. Myślałam, że może to @ będzie się jednak rozkręcać. Ale dziś czysto. I tak się zastanawiam co z tym lekarzem, bo wiem, że mój lekarz to mnie i tak jeszcze nie przyjmie...Najwcześniej pewnie za 2 tygodnie...A gdzieś doczytałam, że takie brudzenie we wczesnej ciąży to normalne...Więc już nie wiem jak to jest.
 
Ostatnia edycja:
lil ja mam nadzieje, zostaniemy tu do końca. U mnie wychodzi według kalkulatorów 6-8 lipiec. Zobaczymy co powie gin. No oby nam watek się szybko rozkręcił i była fajna ekipka. A ty masz już jakies objawy. Ja mam dziś od rana mdłości. Wczoraj tez miałam ale nic innego...
lil w czasie spodziewanej miesiączki może byc lekkie plamienie czy brudzenie ale nie trwa to długo i nie powinno sie nasilac. Ja miałam w 11dniu po owu rózowy sluz ale tylko pół dnia i zniknął potem. Pewnie była to implantacja.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisienka ja w sumie z objawów to tylko czuję jakby mi cycki napuchły, wczoraj mnie mocno kłuły, brzuch od czasu do czasu pobolewa, ale nie za często. Cieszę się, że mdłości nie mam, bo je koszmarnie wspominam z pierwszej ciąży. Według terminów to Ty jesteś już w dalszym tygodniu, to pewnie dlatego już większe objawy. Ale wiesz co ja dopiero dziś test zrobiłam i jakoś nie umiem się tak do końca cieszyć. Chyba jeszcze nie wierzę. Dlatego zazdroszczę Ci, że byłaś już u lekarza.
 
Do góry