reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

konwalianko co za kula do raczkowania ? ty weź mu załóż konto i niech wpłacają kasę :laugh2::laugh2::eek::eek:a my się ,,zastanowimy " na spotkaniu co na święta się przyda ;-):-D:-)
 
reklama
konwalianka - no to jesteś niezle wyposazona !! :):)

może jakies pianinko albo cos co wydaje dźwieki zwierzątek?, jakies duże klocki ?
a w ostateczności zawsze moga kupić ubranka malemu ;-)
 
Basieniak 180 powiadasz... To może mój kawaler podoła bo i my nie z tych najniższych - ja 170, tata prawie 190. Jak nie to najwyżej będzie z góry na łysinkę spoglądała, a co :-D:-D

Kurcze ale dałyście mi fajny pomysł na prezent dla małego - zażyczę na święta sanki! Myślałam żeby mu kupić a nie wpadłam na pomysł żeby były jako prezent :confused2:

Konwalianko co to za kula?

Magia oby szybko Wam przeszło i wróciło na swoje tory

PS. Czy któraś próbowała już wprowadzać ten gluten? Kupiłam kaszkę i słoiczek hippa z biszkoptem i nie wiem od czego zacząć i w jakich ilościach... i czy już w ogóle, czy jeszcze poczekać...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a nie za wczesnie na sanki? Tzn wiem ze dzieciaki beda za chwile juz siedziec same, ale mysle ze jeszcze nie da im sie wytlumaczyc ze maja siedziec a nie spadac z sanek:-p My kupimy w przyszlym roku:)

My dzisiaj na szczepieniu bylismy i mala wiecej plakalala jak ja pozniej ubieralam niz przy samym szczepieniu:eek: i standardowo po szczepieniu pieknie spi:-) Oby tylko w nocy jej sie nie odwidzialo!
 
Helodorka super te sanki, na cos takiego nie wpadlam. A nie ma takich co pozniej taki kombinezon mozna odczepic i zostaja same sanki??

A ja sobie troche nasz watek od poczatku poczytalam (jeszcze zanim sama sie tu pojawilam) ach jak sie pozmienialo!

My na gwiazdke kupilismy malej metrowego misia:-) A na mikolaja u mnie w rodzinie jest zwyczaj ze sie slodycze dostaje, a ze Karola jeszcze zamala to moze chrupka jej dam:-D


juz sobie na allegro znalazlam sanki, fajna sprawa! I wcale nie takie drogie:) http://allegro.pl/sanki-gucio-z-oparciem-i-spiworkiem-wyprzedaz-i1929063323.html http://allegro.pl/sanki-drewniane-maja-z-oparciem-i-spiworkiem-i1930205253.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
O coś takiego mi chodzi tylko nie koniecznie z tą rączką do pchania. Jak dla mnie może być sznureczek :tak: prawdę mówiąc nie wiem ile takie sanki kosztują. Sam śpiwór koło stówki, przynajmniej taki kiedyś oglądałam. Ania te śpiworki są do sanek przyczepiane na rzepy - można w każdej chwili go zdjąć.

Corin a z jakich proporcji robiłaś?
 
Do góry