reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

daga a nie mozesz po prostu zrobic masy cukrowej wylozyc na wierzch tortu pisakiem jadalnym narysowac tego krolika? zawsze to troche latiej niz go ulepic. W sumie grunt zeby byl smaczny:-)
 
reklama
hej!

U nas dzisiaj pogoda ładna i nawet ciepło, chociaż wieje dość mocny wiatr. Niemniej jednak cieszę się, że z tych jesiennych dni wyłoniło się jeszcze trochę "wspomnienie lata" ;) u nas w sumie bez zmian. Nocki ostatnio mamy kiepskie, pobudki średnio co godzinę i do usypiania niezbędna jest mama, tata już nie wystarczy :eek: często kończy się to niestety tym, że brzdąc ląduje w naszym łóżku. Mam nadzieję, że to tylko etap (spowodowany zębami czy czymkolwiek...) i wrócimy do osobnych nocy i wspólnych poranków :-D

Tesia to dobre wieści apropo mamy, chociaż operacja to też nic przyjemnego. Dużo zdrówka dla niej i powrotu szybkiego do sił!

Ania my też niestety czasem wykorzystujemy ten trik z "czmychnięciem" z domu bo wtedy po prostu odbywa się to bez płaczu. Niestety, bo zdaję sobie sprawę że nie powinno się tak robić. I w sumie to jest logiczne bo jak dziecko ma nie żyć w stresie jak mama z tatą znikają co jakiś czas i on nie wie gdzie, kiedy ani na jak długo. Tylko to zawsze takie proste w teorii...

Maqnio niech tydzień szybko zleci i udanego wypoczybku. Ależ Wam zazdroszczę spotkania...

Marzena oby dni rozłąki szybko mijały, mam nadzieję że uda Wam się trochę stanąć na nogi

Daga to miło ze strony szefa. Szykuje się kolacja przy świecach :tak: Dla mnie pieczenie tortów to jakaś masakra więc mega szacun dla Ciebie jakikolwiek by ten królik nie był! ;-)
 
Witajcie
Ja jak zwykle nie mam czasu i wpadam na chwile. jestem po prostu taka wykończona wieczorem, ze nie mam na nic siły.
Maqnio ty trabo a miała być tajemnica i dopiero foto story
konwalianko wiem, ze masz wyrzuty, swego czasu moja siostra podbiła swojemu synkowi okoprzypadkiem a ja Maćkowi obciełam kawałeczek palca z paznokciem. Cóz wypadki się zdarzają, na szczęście guz zniknie i zapomnicie o tym
sunset współczuje bezsenności, ja we wszystkich ciążach spałam jak zabita, wymiotowałam natomiast z Mila całe 9 miesięcy
barbara świetny spacer miała córa i 2 godziny to całkiem sporo
Miczka ty nie zazdrość tylko do mnie przyjedz, mieszkamy tak blisko, a mój tato o 20 km od ciebie, ze az wstyd, ze jeszcze się nie widziałyśmy
Nil, Daga normalnie ślinka cieknie jak się was czyta
Tesia, Marzenka, Pia, Ania pozdrawiam

Testowanie przeniosłam na 1 a jak nie wyjdzie to 3 bo po wgłebionych obliczeniach wtedy mijają 2 tyg od spodziewanej owu i mogła zajść w ciążw w okolicach niedziela -środa 16-19 września. Więc zaciśnijcie mocniej kciuki
 
Hej Kochane.

Niestety u nas infekcja ucha z 40 stopniowa goraczka :-( Macius meczy sie niesamowicie. Dostal antybiotyk ale i tak kwili z bolu. Do tego wiadomo oslabiony na maksa ze nawet stac nie moze bo sie przewraca. W nocy znowu musielismy zbijac goraczke a teraz dla odmiany probuje dobic do 36. Wiem ze to z oslabienia ale tez jest my zimno. Masakra. Biedny taki :'(

Niestety Maciusia radosc troche popsula nam radosc z drugiego bobaska bo jak tu sie cieszyc jak malutki taki cierpiacy. Ale do sedna. Bylam wczoraj Kochane na ostatnim usg przed porodem i wszystkie pomiary sa w normie. Maluszek ma juz 20 cm, bardzo ruchliwy ale z charakterkiem. Jak chcialysmy pogdladnac czy chlopczyk czy dziewczynka to nozki zaczal zaciskac a jak chciala polozna zrobic zdjecie profilowe to zaczal buzie zaslaniac raczkami :-) taki to may urwis :-) tak tak irwis bo to bedzie oolejny syneczek Mamusi :-) Takwiec jest przeszczesliwa ze z Misiakiem wszystko dobrze i nie mam powodow do niepokoju :-) teraz tylko imie znalezc.. heh tylko ;-)
oby Macius tylko szybko wyzdrowial i bedzie dobrze..

daga pochwal sie torcikirm! ale jestes ambitna ja tez torty slabo wspominam ;-) a moze masz ochote i mi szafe poskladac . Tez by sie przydalo! oj tak zdecydowanie.

maqnio i wisienka zazdroszcze urlopowania! bawcie sie dobrze. Wisienka kciuki zacisniete!

konwalianka i jak wypad z mezem?

daga a Wy juz byliscie?

Marzenka oby Wam dni szybko mijaly! Przykre to ze trzeba z kraju uciekac aby znalezc prace i ba fostac za nia wynagrodzenie. Koszmar!! Trzymam kciuki aby mezowi udalo sie cos znalezc ahyscie mogly do niego przyjechac!

Tesia super wiesci! duzo zdrowka dla Mamy!

Ania my juz nie czmychamy bo potem bylo gorzej. Macius nas ssulal i jak nie znalazl to byl mega placz a tak jak wie ze wychodzimy to chwilke polwili ale o wiele lagodniej to znosi.

Miczka oby zeby odpuscily szybko! poki co masz dodatkowy kaloeyferek a nocki zimne ;-)

milego dziewczyny!
pozdrowienia dla wszystkich
 
Witam porannie
Nie mam dziś weny do pracy i jakoś nawet nie specjalnie się stresuje.Nie wiem czy to już zwątpienie czy depresja bo chyba przestaje mi zależeć.
Sunset kochana gratki drugiego synusia. Całkiem spory chłopak. Zdrowia dla Maciusia
 
Ostatnia edycja:
hej:-)
sunset wilkie gratulacje, super wiesci:-) to bedziesz krolowa w domu. Duzo zdróka dla Maciusia. Moze to tez przez te zabki ta infekcja.
daga pochwal sie swoim torcikiem jak juz bedzie gotowy. Chociaz popatrzymy na te pysznosci:-)
maqnio, wisienko ja tez zazdroszcze wspolnego wypadu. Fajnie Wam. Rozumiem ze fotki beda:-)
wisienko a moze ten Twój luz to jakis znak? Moze cos (a raczej ktos) tam powstaje:-)
 
Nakarmilam dzieci brokulami i ugotowalam...brokulowa:-D wszystko bedzie dzis brokulowe
Wsciekla jestem na maxa moj maz wczoraj mial o 16 wrocic nic nie mowiac wrocil o 21 i to pod wplywem. To juz o pomste do nieba prosi. Mam nadzieje ze starczy mi sily i ochoty ehh
sunset macie juz jakies imionka mniej wiecej wybrane? a tak w ogole to zycze Ci minimalnej zazdrosci o brata ze strony Maciusia bo u nas wciaz to kuleje:baffled:
Mala jest tak zazdrosna ze jak czasami chce go wziac to ona go popycha, nie wolno mu dotykac nic co jest jej albo jak on cos bierze to mu zabiera no i ogolnie taka sie zrobila krzykliwa i placzliwa o byle co (uderzy sie np w palec o pilke) robi wielka awanture i trzeba pocalowac. W efekcie caluje jej kazdy palec (u nog tez), stopy, rece, glowe i ogolechyba wszystkie czesci ciala (nawet dupke) po 20 razy. Jak Gabrielek spi to ona czasmi go budzi ot tak sobie.
Jestes super mama to na pewno sobie poradzisz (chociaz jakas zazdrosc wedlug mnie bedzie zawsze). Ja nie mam poki co juz zadnego pomyslu jak jej to wytlumaczyc. Pewnie przydalby sie tata ale u nas to wiadomo
daga nie przesadzaj z tym tylkiem:-D ja tam chociaz moja figura w ogole mi sie nie podoba to zawsze mowie ze mam figure jak prawdziwa mama:-D

Dziewczyny czy ktoras chcialaby miec 3 maluchow?
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Babulce!!
Najazd Francuzów trwa.! tzn. czekamy na nich. Łaże od rana na szpilkach i nogi mi pekają eh. mam nadzieje ze żab nie będą chcieil jeść:-D

daga jaki tyłek kobieto! tosz ty ładna laska jesteś!!!
tesiu:*
marzenko super wiesci!!
sunset zdrówka dla Maciusia!! i bardzo gratuluję kolejnego syneczka!!!dużo zdrówka dla ciebie i Maluszka:*
nil rany biedna jestes, naprawde! współczuje bardzo! u nas małż nei pijący za to olewający wszystko i ..wszystkich prócz Róziny. Nie wiem co gorsze..trzymaj się dzielnie! a fotki z wiśniowego spotkania będa na bank:)
wiśniowa bo już wytrzymać nie mogłam ,ale na FB się nie wydałam więc cichosza....:-DKciuki moje i Róziny mocno zaciśnięte! musi się udać!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry