reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzien dobry.

Noc nie byla zla. Wstawalam co godz-2.

Adas zasypia ok 20. O 19 kapiel. Nie moge go przestawic chocby o godz, bo o 19 trze oczy, wprowadza terror i chce sie kapac. Po kapieli krzyczy, bo musi sie ubrac, czasami sie bawi i zasypia na noc. Budzi sie ok 3-4-5 i wtedy ciezko zmusic go do spania. Dospi max do 7.

Macie pomysl, jak sprobowac dociagnac do kapieli o 20? Moze pozniejszy sen bedzie mu sluzyl... Drzemki ma o 11 i o 16. Ostatnio tez kolo 9.

Pola, mam nadzieje, ze chirurg pomoze
Hobbit, pamietam ;)
Elifit ;)
Malgorzata - sernik tez bym zjadla

Adasia smaruje kremem ochronnym z rossmanna, a usta przejezdzam wit D po podaniu :)

Spiworek przy miliardzie pobudek nie zdaje egzaminu :/ mam kocyk minky, juz na styk, bo jest maly. Adas pod niczym innym nie chce spac :/ mysle nad zakupem wiekszego, ale nie wiem czy jest sens

Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry, dziecko od 6 nie śpi więc teraz po śniadaniu już pierwszą drzemkę zalicza. Mąż jajecznice zrobił wiec odkładam ja do łóżeczka i idę jeść. dzisiaj próbujemy nowy wózek :)
 
Dzień dobry

Aleeee u nas zima. Sanki dzisiaj zaliczymy :)

Śpiworka nie używam bo Zuza śpi ze mną. A tak się nie odkrywa.

Niekapek mam lovi.

Buzię smaruje kremem z rossmana, ust nie.

Miłego dnia
 
U mnie też zimowo. Może skoczymy z Nati na sanki hmm jak wichura śnieżna przejdzie bo śniegiem daje ostro.

A może do afrykanarium pojedziemy.

Idę na śniadanie :-)
 
Witam niedzielnie,

Dziewczyny podziwiam was, że wstajecie ilion razy i jeszcze na forum dacie radę wejść. Ja jak wstawałam to czasem udało mi się coś poczytać ale o pisaniu nie było mowy.

Makota z tym przeciąganiem kąpieli może być różnie. Dziecko będzie jeszcze bardziej zmęczone i może gorzej spać. Ale zawsze możesz spróbować położyć spać później na tą druga drzemkę.
Lilla zola jest niesamowita, uwielbiam czytać jak o niej piszesz :)
Ja samaruję julką kremem ochronnym, ale ust też nie smaruję na razie nie mamy problemu.

U nas dziś nawet słonecznie ale mam takiego lenia, że nie chce mi się nawet szlafroka zdjąć, właśnie kończy mi się kroplówka z kawą, a Julka już zaczyna buczeć, czizas moje biedne znudzone dziecko, a ty mamo na laptopie chcesz siedziec. ehhh No cóż dziecię wzywa :)

Spokojnej niedzieli :) Może ktoś ma ochotę wpaść?? Dzis cały dzień sama :(
 
Katka, jak ja Ci zazdroszcze zoo :o piekne jest! Bylam w 2013 i dopiero budowali to afrykarium. Zoo na wypasie. Foki maja lepsze warunki niz w fokarium w Helu...
Limonka - ja wpadne na twinings owocowa :D

Niekapek mam nuby 4+

Snieg napierdziela. Adas spi :D na spacer pojdziemy. Z plugiem przy wozku ;)
 
reklama
Dzień dobry:-)
Standardowo młody zasnal przed 1 ale wstaliśmy po 9.
Ogarnelam chatę,maz w Kościele tylko ja jeszcze w piżamie....
Majora powiem Ci ze masz ciężko, ale jesteś hiper super mama i dasz rade... Od nas z Bartkiem przytulasy...
Dziewczyny a jak dziecko zalapie później niekapka sprawnie to mm tez z niego pije czy caly czas z butli ze smoczkiem...? Ciekawa jestem.
Znów mega pizdzi wiec trzeci dzień w domu,czekam na poprawę pogody i znow na spacery.
 
Do góry