reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Iwona35 współczuje przygody nocnej, dobrze ze nic groźnego sie nie stało, ale dobrze ze jestes pod obserwacja, zdrówka!

Julka juz chyba ma swoje maleństwo przy sobie [emoji7][emoji106] czekamy na info

Wszystkie o tym Tarzanie [emoji28]

U mnie dzis znów parówa i duchota
Przydałby sie basen
A tu pasuje przy kuchence stanąć i jakiś obiad sklecić [emoji849]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Iwona77, to też będziesz mieć niespodziankę co do płci? A masz wizyty jeszcze?

Ile przed porodem brzuch się obniża?
Może być 3-4 tyg a może 3-4 dni. Zależy od kobiety.
A ja piszę ze szpitala. Miałam w nocy Tarzana ale takiego dosłowne, liany tylko brakło bobyloby może ok. Wyszłam o 2 w nocy bo pies dziwnie szczekal. Zapomniałam o trwającej rozbudowie (mózg ciężarnej), potknelam się na drucie zbrojeniowym i wyrznelam na brzuch. Nogi zdarte, cyc prawy obity i ręką. W szpitalu wyszły skurcze i rozwarcie na 1,5 cm. Dali mnie na porodowke. Szczęście skurcze przeszły, tętno małego w porządku i nic w środku się nie stało. Jednak trochę tu zostanę bo mam ktg rozpisane na 8 razy dziennie
Ty już po nocy nie wychodź. Dobrze że nic poważnego się nie stało.

Iwona35 współczuje przygody nocnej, dobrze ze nic groźnego sie nie stało, ale dobrze ze jestes pod obserwacja, zdrówka!

Julka juz chyba ma swoje maleństwo przy sobie [emoji7][emoji106] czekamy na info

Wszystkie o tym Tarzanie [emoji28]

U mnie dzis znów parówa i duchota
Przydałby sie basen
A tu pasuje przy kuchence stanąć i jakiś obiad sklecić [emoji849]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Już chciałam się pytać co mnie ominęło;)

Z rana zadzwoniła koleżanka że wyszły jej dwie kreskina teście. Bardzo się cieszę:biggrin2:. Mówiłam jej żeby to była dziewczynka bo będę miała ciuchy na zbyciu;). My ku końcowi a ona dopiero zaczyna czekanie:)
 
reklama
Do góry