reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
A ja piszę ze szpitala. Miałam w nocy Tarzana ale takiego dosłowne, liany tylko brakło bobyloby może ok. Wyszłam o 2 w nocy bo pies dziwnie szczekal. Zapomniałam o trwającej rozbudowie (mózg ciężarnej), potknelam się na drucie zbrojeniowym i wyrznelam na brzuch. Nogi zdarte, cyc prawy obity i ręką. W szpitalu wyszły skurcze i rozwarcie na 1,5 cm. Dali mnie na porodowke. Szczęście skurcze przeszły, tętno małego w porządku i nic w środku się nie stało. Jednak trochę tu zostanę bo mam ktg rozpisane na 8 razy dziennie

Ojejku, trzymaj się. Jak to naprawdę nie dużo potrzeba .....

Julka, gratuluję obrony.

My już po wizycie, opisałam w Groszkowym.

Rano wreszcie przestała mnie boleć głowa, duchota straszna. Biorę się za robote, coby urodzić ;)
 
Julka gratuluję obrony! To wszystko masz z głowy, będziesz się mogła nareszcie skupić już tylko na maluszku :)

Iwona kurczę ale się narobiło. Trzymam kciuki żeby było ok. A z takim rozwarciem 1,5 cm to jeszcze można pochodzić? Nie jest to oznaka że poród już się zaczął?

Dziewczyny, czy Was też tak bolą sutki? Mnie od jakichś 3 tyg piekielnie, dosłownie nie można ich dotknąć. Jeśli to się utrzyma to obawiam się jak ja dam radę przystawić dziecko...

Pytanko mam takie głupie może ale ja niedoświadczona mamuśka :p Jak coś wysterylizujemy, np. butelkę, to ją trzeba od razu użyć czy można schować do szafki i użyć np dopiero za 2 dni i ona nadal jest sterylna?
 
Kamejka wydaje mi sie ze jak chcesz postawic do szafki na 2 dni to po prostu myjesz w zmywarce a jak juz wiesz ze bedziesz uzywac to wtedy sterylizujesz. Aczkolwiek moge sie mylic ale tak na chlopski rozum wydaje mi sie ze to sterylizowanie sluzy temu zeby pozbyc sie wszelkich zarazkow i bakterii ktore przez jakis czas namnoza sie znowu np w szafce
 
reklama
Do góry