reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć Kobitki, ja tak na chwile tylko bo ciężki dni mamy ostatnio..mąż już jakoś przeszedł przez tą ciężką chorobę...z tym, że Jadzia złapała wczoraj katarzysko:/ a sie cieszyłam że zdrowa cały czas! Dziś kończy pół roczku:-) Trzymajcie się lece spać bo poprzednia noc na siedząco była.
 
reklama
Cześć Kobitki, ja tak na chwile tylko bo ciężki dni mamy ostatnio..mąż już jakoś przeszedł przez tą ciężką chorobę...z tym, że Jadzia złapała wczoraj katarzysko:/ a sie cieszyłam że zdrowa cały czas! Dziś kończy pół roczku:-) Trzymajcie się lece spać bo poprzednia noc na siedząco była.
100 lat dla Malutkiej :)
 
Ojej zdrówka dla dzieciaczków :happy:

U nas dziś armagedon, no takiego marudzenia to jeszcze nie było, nawet ukochana kąpiel była krótka bo zaraz zacząl stękać.
Dziś robiliśmy imieniny męża i synek na widok więcej niż jednej osoby zaczynał płakać.

W ogóle jest teraz taki rozkoszny, biorę go na rece i się tak cudownie wtula we mnie, a jak z nim siedziałam na macie i chciał na rece to próbował się wdrapać na kolana.

Kurcze uczulenie znowu na brzuszku wyskoczyło, zjadłam dosłownie 3 łyżeczki kremu do ciasta. Grrrrrrrrrrrrrr :wściekła/y:

i miałam coś jeszcze i jeszcze napisać, odpisać ale zapomniałam :D
 
Hejka:-) u nas dzień babci i dziadka zaliczony :-) objechalismy wszystkich bez większego problemu:-) Zosia narazie nie placze na widok większej ilości osób oby tak dalej, bo od lutego będzie że mną jeździła czasami do pracy(niepisalam ale mój szef zaproponował że mogę ją zabierać jak nie będę miała z kim ja zostawić do niego i jego taka nianio-pomoc domowa będzie się nią opiekowała, kamień spadł mi z serca bo poszukiwania niani jak narazie stoją w miejscu, a te Panią znam i jest super)

Najlepsze życzenia dla Jadzi:-)

Flammie już pierwsze koty za ploty:-)

Zdrówka dla chorujacych :-*

Dzisiaj próbowaliśmy królika, super zjadla aż się sama dziwię :-) zrobiłam z ziemnaczkiem :-)

W sobotę byłam jeszcze na ślubie u kolezanki, i powiem wam że w kosciele było przepięknie, jeszcze nigdy nie byłam na tak pięknym, wzruszającym ślubie. Ksiądz tak mówił prosto, po ludzku, a zarazem głęboko. Oprawa muzyczna niesamowita, a i kościół urokliwy. Śpiewała babeczka Hallelujah po polsku w wersji ślubnej,i gdy się łączą ręce dwie, oczywiście słucham teraz tego na okrągło i ryczę. Mój mąż się śmieje i mówi że jestem niepoważna, mam chyba jakiś rozstroj, może okres dostanę niedlugo:-)
 
Niestety Anię też dopadło mega przeziębienie i to nagle ogromny mokry kaszel a po dwóch dniach trochę kataru ale wszystko siedzi jej w środku, wymiotuje tym katarem a jak kaszle to aż czerwona się robi bo ją dusi ten katar i płacze. Dopiero co u lekarza byłyśmy i nawet ją osłuchała i wszystko było ok. Na drugi dzień nagle zaczęło się wszystko. W środku jej tak strasznie szemrzy jak oddycha. Oczywiście nie śpimy bo płacze na okrągło bo nie może odkaszlnąć sobie mimo, że kaszel jest bardzo mokry. Jutro spowrotem lekarz[emoji34] [emoji26]
 
Heeeej!
Kamejka- nieee to nie ja :D wstawie foty po chrzcinach:) mamy 11.02 a 12.02 rocznicę slubu.
Muszę jechać dzis z Anią do urzędu a tak mi się nie chce. Jeszcze mróz spory jest.

Sukienkę kupuję od znajomej, ma swój sklep i sprowadza rzeczy.

Ania dzis dostaje rybkę. Kaszka manna wprowadzona i tylko raz myslalam ze cos je jest, ale wczoraj tez dostala i kupy normalne to raczej nie.

Cięzko mi sie dzis zebrac.
 
Czesc,

Zdrowka dla chorujacych :*

Agula sukienka super, koniecznie sie pozniej pokaz :) tez musze sie wybrac do urzedu ale chyba jeszcze dzisiaj odpuszcze ;)

Asia piekne te piesni sa :) nie dziwne ze sie wzruszasz.
Brat mojego Meza gral na gitarze i spiewal hallelujah ale po angielsku na naszym slubie a mnie sie bardziej podoba ta polska wersja ;)




U nas noce ostatnio to porazka. Maly daje czadu. Budzi sie co chwile mraczy placze a ja nie potrafie zgadnac co mu jest. Probowalam juz wszystkiego i dalej to samo. Skoku nie mamy, wprowadzamy nowe pokarmy ale to nie od tego bo zaczelo sie jak nie dostawal nic nowego, smarujemy zabki dentinoxem, daje mu w nocy pic, myslalam ze mu za zimno w nocy wiec ubralam i okrylam cieplej ale budzil sie spocony wiec zrezygnowalam z cieplejszych odzien a on dalej sie budzi. Nie wiem juz o co chodzi. To ze sie budzi jak zawsze na jedzonko ok ale te jego pozostale pobudki sa co 30min lub co godzine. Mozna zwariowac.

A poza tym to jest taki pocieszny :) w weekend odwiedzalismy dziadkow a w tym tygodniu przyjezdza do nas ciotka z podlasia wiec czeka mnie sprzatanie ale jakos nie moge sie za to zabrac.

Milego dnia Dziewczyny :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie.byli dzis moi znajomi, spoznili siw godzine bez wiekszej przyczyny no ale nie skomentowalam. Maly byl rozkoszny, usmiechal sie, zaczepial jak odwracali glowe I ogolnie cud miod maliny :) jestem zla bo ubralam mu pajacyki z next (kupilam 3 sztuki rozmiar 6-9 miesiecy,) I juz sa male :( ja nie wiem jaki rozmiar mam mu kupowac...chyba juz 80.
Agula super sukienka.
Dobrej nocy! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmm uwielbiam jak się ktoś bez przyczyny spoznia[emoji30]
Taka sukienka :) podoba mi się :)
Oj cudna sukienka[emoji5]
U nas ryk nieziemski przy usypianiu. Uspokaja sie na rekach i po odlozeniu do lozeczka placz straszny.
Skok jakis czy co.. Juz tak ladnie sam zasypial, a teraz znowu powrot do czasow noworodkowych.

Bylismy u mojej kolezanki w odwiedzinach. Synek mial okazje troche z dziecmi pobyc. Bal sie na poczatku jak go dwulatka chciala pocalowac[emoji14]Robil podkowke i w placz. Jak troche sie oswoil to dostal pierwsze buzi od dziewczynki :)
Oj wiem coś o tym to co przeszłam dzisiejszej nocy nie wiem gdzie zapisać . Jak zasnął to za 4 minuty wstał z krzykiem jakbym fo ze skóry obdzierala. I tak chyba z 8 razy. Przy jedzeniu się pręży gorączkę miał tylko ok 14 ale taka 38.2
I o 1.00 w nocy był już tak marudny i zmęczony więc dałam mu czopka. Zasnął w 5 minut.
Ewidentnie go coś bolalo[emoji22][emoji22]
Żeby????

Hej.

Zdrówka dla córki :) Swoją drogą, co to znaczy, że nie ma miejsc w szpitalu???


Właśnie nie wiem ;) może ktoś ma jakiś tajemny sposób.


Bardzo fajna :) W moim stylu. Czy to orsay?

Gdybyście chciały wywoływać zdjęcia, to w empiku jest teraz promocja - 100 zdjęć za 27 zł :) Ja właśnie wybierałam całe popołudnie, a jutro jeszcze pstryknę kilka fotek, bo mi brakuje.
Właśnie jak to nie ma miejsca??
Jak córcia się czuję?
Cześć Kobitki, ja tak na chwile tylko bo ciężki dni mamy ostatnio..mąż już jakoś przeszedł przez tą ciężką chorobę...z tym, że Jadzia złapała wczoraj katarzysko:/ a sie cieszyłam że zdrowa cały czas! Dziś kończy pół roczku:-) Trzymajcie się lece spać bo poprzednia noc na siedząco była.
Oj zdrówka...
Heeeej!
Kamejka- nieee to nie ja :D wstawie foty po chrzcinach:) mamy 11.02 a 12.02 rocznicę slubu.
Muszę jechać dzis z Anią do urzędu a tak mi się nie chce. Jeszcze mróz spory jest.

Sukienkę kupuję od znajomej, ma swój sklep i sprowadza rzeczy.

Ania dzis dostaje rybkę. Kaszka manna wprowadzona i tylko raz myslalam ze cos je jest, ale wczoraj tez dostala i kupy normalne to raczej nie.

Cięzko mi sie dzis zebrac.
Czekamy na fotorelacje z chrzcin [emoji5]


Do kiedy ta promocja w empiku??

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc,

Zdrowka dla chorujacych :*

Agula sukienka super, koniecznie sie pozniej pokaz :) tez musze sie wybrac do urzedu ale chyba jeszcze dzisiaj odpuszcze ;)

Asia piekne te piesni sa :) nie dziwne ze sie wzruszasz.
Brat mojego Meza gral na gitarze i spiewal hallelujah ale po angielsku na naszym slubie a mnie sie bardziej podoba ta polska wersja ;)




U nas noce ostatnio to porazka. Maly daje czadu. Budzi sie co chwile mraczy placze a ja nie potrafie zgadnac co mu jest. Probowalam juz wszystkiego i dalej to samo. Skoku nie mamy, wprowadzamy nowe pokarmy ale to nie od tego bo zaczelo sie jak nie dostawal nic nowego, smarujemy zabki dentinoxem, daje mu w nocy pic, myslalam ze mu za zimno w nocy wiec ubralam i okrylam cieplej ale budzil sie spocony wiec zrezygnowalam z cieplejszych odzien a on dalej sie budzi. Nie wiem juz o co chodzi. To ze sie budzi jak zawsze na jedzonko ok ale te jego pozostale pobudki sa co 30min lub co godzine. Mozna zwariowac.

A poza tym to jest taki pocieszny :) w weekend odwiedzalismy dziadkow a w tym tygodniu przyjezdza do nas ciotka z podlasia wiec czeka mnie sprzatanie ale jakos nie moge sie za to zabrac.

Milego dnia Dziewczyny :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
I nas jest to samo tylko doszła gorączka przez sobotę dziś mam wizytę u lekarza niech gi oslucha i zajrzy do gardła.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry