reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej dziewczyny chciałabym do was dołączyć :) jakimś cudem tzn pewnie opóźniona owulka , zamiast spóźnionym okresem skończyłas ie dwoma kredkami :) chwilowo jestem w szoku ale mam nadzieje ze się ogarnę :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
witam
Właśnie 2 dni temu jak grom z jasnego nieba wstrząsła mną wiadomość...tj wynik testu ...ponownie będę mamą...
i to po raz 4.... :( Akurat ten fakt mnie nie cieszy. Wspaniała evra ktora pilnowała mojej płodności ,,,zawiodła...
Jak na razie jestem załamana ;/
 
Zawsze 3jeczka była moim marzeniem....a tu taki suprise....W sumie nie ma co wyrokowac -jeszcze przez 8tyg dużo może się zdarzyć....Dzis mnie brzuch pobolewał dołem...i jakieś mdłości popołudniowo-wieczorne mam...... :baffled:
 
reklama
Do góry