reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej, jak robisz tylko tsh to nie musisz. Mi tylko dr nie karze brać a tym dniu euthyroxu.
Ja dziś własnie byłam na badaniach krwi i taka sytuacja słaba wyszła. Pobieranie jest od 7:30, ja byłam o 7:40, w drodze zaczęła mi krew z nosa lecieć i samo pobieranie bardzo mnie dziś bolało. Ale nie o tym. Jak weszłam to było kilka osób w kolejce, wisi kartka, że ciężarne poza kolejnością, więc pytam czy mogę wejść. Pani po 60-tce powiedziała, że nie, bo ona od 7:30 czeka... no ok, nie będę dyskutować. Pani za nią i reszta powiedziała, że mnie przepuści. W międzyczasie ta pani co powiedziała, że mnie przepuści weszła, jako pierwsza na tzw drugi cukier i chyba coś powiedziała w zabiegowym , bo jak wyszła to pielęgniarka mnie poprosiła. No to weszłam.... i zza dzrwi słyszę lekką awanturę tej co mnie nie chciała przepuścić .... porażka .....
Ogólnie po tym pobraniu się źle czułam, chyba pierwszy raz mi się słabo zrobiło, dobrze, że mam blisko do domu. Za tydzień kolejne badania w tym podwójny cukier bleh, ale już w innym miejscu, więc może obejdzie się bez awantury.
nie chce byc jakaś antybabcia ale ile razy spotkałam się z niemiłym potraktowaniem ciężarnej to były starsze kobiety... same były kiedyś w ciąży.. a najsympatyczniejsi są starsi panowie
 
reklama
No akurat te panie co mnie przepuściły były starsze od tej pierwszej, panowie nic się nie odezwali. Na koniec ładnie podziękowałam i wszyscy mi zdrowia życzyli :D
 
Witam

Udanego piątku wszystkim :-) :) Słoneczko cudne , weekend chyba też zapowiada się super.

Nt karmienia mogłabym napisać epopeję , ale przemilczę jednak. Moje obie córeczki kp po 2 lata 2 m-ce. Oprócz mojego męża z cycem gołym mnie nikt nie widział. Wszystko można jak się chce . Z drugą córeczką było strasznie trudno, ale walczyłam o kp jak lwica. Ale jak by mnie ktoś teraz zapytał to powiem jedno WARTO. Nikogo na siłę nie zamierzam przekonywać, zresztą widzę, ze w niektórych przypadkach decyzja już została podjęta. Każdy ma inne wartości i priorytety . Dla mnie najważniejsze było dobro moich dzieci, wszystko inne gdzieś dalej, ale każdy robi jak uważa :-) :). Warto też przeczytać skład pierwszego lepszego mm, może to też coś komuś uświadomi :-) :).
 
Witam się dziś i ja :D
Sprzątam dziś jak szalona, nawet mogłabym pół bloku ogarnąć :D

Kurcze powiem Wam, że ja ostatnio wyniki miałam ok, ale leukocytów więcej podobno z powodu próchnicy (jeden ząb). 1.04 mam glukozę, mocz i morfologię jestem ciekawa co się pozmieniało jak dzidzia już większa o wiele.

Smarujecie brzuchola jakimś balsamem????
 
hmm no wlasnie ja nie wiem co to u mnie znaczy wizyte mam za tydzien wiec tak zapytalam was bo nie chce wczytywac sie w necie szukac bo sie naczytam glupot...

Ja smaruje sie codziennie wieczorem i jak nie zaspie to i rano..krem na brzusio i rozstepy biust smaruje...no i cellulit:)
 
Agnes wskazuje na lekką anemię. normalne w ciąży. Zażywasz jakieś witaminy dla kobiet w ciąży? niestety idealne parametry w morfologii u kobiet w ciąży to rzadko spotykane są. ja robie w pon, ciekawe co to wyjdzie..
 
Agnes wskazuje na lekką anemię. normalne w ciąży. Zażywasz jakieś witaminy dla kobiet w ciąży? niestety idealne parametry w morfologii u kobiet w ciąży to rzadko spotykane są. ja robie w pon, ciekawe co to wyjdzie..
no malenstwa nasze ciagna z nas wszystkie witaminy:)
Biore FOLIK,DHA MAMA,WITAMINE D3 do tego jem owoce,miesko ale widocznie za malooooooo:)
 
reklama
Nie wiem czy słyszałyście o historii 1,5 rocznego dziecka w Warszawie, które zmarło po tzw "ospa party" .
Tak przy okazji zapytam o Waszą opinię co do szczepionek tzw dodatkowych typu pneumokoki? Moja teściowa pediatra mnie namawia, ale syna nie szczepiłam i nie wiem czy się teraz zdecyduję. Jej troje wnuków też córka nie szczepiła.
Natomiast podstawowe szczepienia jak najbardziej tak. Z tymże, mój syn nie dostał tej potrójnej szczepionki tylko dałam mu samą świnke.
 
Do góry