reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Wzięłam prysznic i przeszło tylko na chwile, niecała godzinę był spokój. I znów bóle, tylko ja nie mogę wyłapać kiedy tak naprawdę ten skurcz jest bo mam wrażenie ze boli mnie cały czas [emoji53]
Tak jakbym okres dostała, i co powiem jak mnie lekarz spyta co ile mam skurcze? Nie wiem!
Dopakowalam torbę i sprawdziłam czy wszystkie dokumenty mam... Trzymajcie kciuki zeby sie rozkręciło na maxa albo mi dało dzis spokój


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja dorwałam się za sprzątanie, ogarnięcie toreb po szpitalu i wylazły mi hemoroidy nie idzie stać jesr taki ból:(
 
Wzięłam prysznic i przeszło tylko na chwile, niecała godzinę był spokój. I znów bóle, tylko ja nie mogę wyłapać kiedy tak naprawdę ten skurcz jest bo mam wrażenie ze boli mnie cały czas [emoji53]
Tak jakbym okres dostała, i co powiem jak mnie lekarz spyta co ile mam skurcze? Nie wiem!
Dopakowalam torbę i sprawdziłam czy wszystkie dokumenty mam... Trzymajcie kciuki zeby sie rozkręciło na maxa ale mi dało dzis spokój


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Nie martw się co powiesz lekarzowi, i tak Ci zrobia ktg, to wszystko wyjdzie w praniu ;-)
Trzymam kciuki!!!!!
Powodzenia!!!!!!!!!!!
 
Cześć dziewczyny lipcowo [emoji3]
Ja dzisiaj nieprzytomna przez meczyk. Szkoda chłopaków, bo naprawdę ładnie grali. Ale wracają z tarczą nie na tarczy, więc mogą być z siebie dumni..

Agula, nieufna no czekamy, bo chyba zapowiada się, że któraś z was będzie następna...
Iwona35 ja miałam takie skurcze przy pierwszym porodzie. Kilkanaście godzin, co 5 minut a na ktg ani śladu. Myślałam, że zgłupiałam totalnie.. Mam dosyć wysoki próg bólu a tam już nawet oddychać nie mogłam.. Dopiero po jakimś czasie ktoś mi powiedział, że to pewnie były krzyżowe..
Kamejka, ja na noc zakładałam synowi pajacyk, bo tam nie ma szans, że coś się podwinie i będzie dziecko uwierać, a na dzień coś wygodnego do zmiany pieluchy, ja lubiłam body i spodenki, a na lato body i skarpetki np .. Z reguły trzeba częściej przebierać niż raz na dobę.. I my kapalismy codziennie, bo to taki rytuał dla dziecka był i mieliśmy wrażenie, że po kąpieli była dłuższa przerwa do pierwszego nocnego karmienia niż bez..

A ja dzisiaj jestem po pierwszym ktg. Wszystko dobrze na szczęście. Ale moja droga do przychodni to była masakra. Najpierw auto zaczęło mi dziwnie pracować zanim jeszcze zdążyłam że swojej wsi wyjechać. Jakoś tracilo moc i obroty spadały. Szybko się wracałam i pożyczyłam samochód od teściów. Potem mega korek, bo mieli dzisiaj otwierać obwodnicę ale nikt nie pomyślał, że jak pani premier skończy przedstawienie, czyli po południu a nie od rana. Ledwo zdążyłam i jeszcze miałam stres, bo musiałam tym tesciowym autem wyjeżdżać w mega ciasny garaż podziemny a prowadziłam go pierwszy raz. Więc ciśnienie lekko podwyższone było.. [emoji13]

A teraz jestem detka, może ciśnienie albo biomet czy coś..

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
BasiaJulia - U mnie tez patrzą tylko na termin z okresu.
Kamejka, ja zawsze kąpałam codziennie. Na noc pajace lub rampersy bieliźniane, na dzień co innego.

Stałam dwie godziny nad naleśnikami :/ Padam na twarz :/

Ale upał!!!!!!!!
 
reklama
Do góry