reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć dziewczyny
Nic mnie nie bierze, sprawdziłam torbę czy mam wszystko i jestem nastawiona na wyjazd do szpitala rano...
Miała któraś z was wywoływany porod?
Gin mi powiedział ze dostanę kroplówkę i powinnam urodzić...
Mówią nie myśl o tym, ale jak?
Jeszcze M nie moze ze mną jechać, jak wszystko dobrze pójdzie to dotrze po pracy jak juz urodzę...
Nie wiem czy prześpie tą noc...
Macie jakieś "ostatnie" rady? [emoji29][emoji51]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja tez czekam, nic sie nie dzieje, wiec dalej trwam z nierozpakowanymi. Moja tez czasem jakby drgala i sie zastanawialam co to hehe
U mnie jest dziwnie, bo z usg tylko nie z piersszego tylko z pozniejszych termin 14.0u a z om 24.07 i lekarz powiedzial zebym brala pod uwage 24... Takze pewnie bede ostatnia...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Spokojnie ja termin z om mam na 25.07 a termin z usg na 31.07 ale jako Zd mam pcos to ginekolog ustalił mi termin na 27.07 wiec mysle ze ja bede ostatnia. Tym bardziej ze u mnie nawet jednego skurcza, czop nie odszedł, nic ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Cześć dziewczyny
Nic mnie nie bierze, sprawdziłam torbę czy mam wszystko i jestem nastawiona na wyjazd do szpitala rano...
Miała któraś z was wywoływany porod?
Gin mi powiedział ze dostanę kroplówkę i powinnam urodzić...
Mówią nie myśl o tym, ale jak?
Jeszcze M nie moze ze mną jechać, jak wszystko dobrze pójdzie to dotrze po pracy jak juz urodzę...
Nie wiem czy prześpie tą noc...
Macie jakieś "ostatnie" rady? [emoji29][emoji51]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Ja tez mialam wywolywany. Wcale nie jest tak zle. wiem ze latwo mowic ale nie denerwuj sie, na pewno swietnie sobie poradzisz i wszystko bedzie ok :) moja rada to taka zeby sie najesc i faktycznie wyspac..

Bedzie dobrze trzymam kciuki!!!:)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz takie jakby pyknięcia wewnątrz? Ja miałam kilka razy, pierwszy myślałam, że może to wody zaraz odejdą, potem się zastanawiałam, czy to nie stawy tak strzelają albo gazy - czy dziecko w brzuchu puszcza gazy? ;)

Też miałam kilka razy takie jakby pęknięcie wewnątrz, ale nic po tym się nie działo[emoji14]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spokojnie ja termin z om mam na 25.07 a termin z usg na 31.07 ale jako Zd mam pcos to ginekolog ustalił mi termin na 27.07 wiec mysle ze ja bede ostatnia. Tym bardziej ze u mnie nawet jednego skurcza, czop nie odszedł, nic ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Nie martw sie u mnie tez czop nie odszedl hehe i skurczy brak. Ale przy Michale tez mi czop nie odszedl i jak pojechalam na porodowke ze skurczami to mi przy badaniu lekarz go wyjal

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula dabro dzieki [emoji5]
Kciuki trzymaj, przydadzą sie!

Jak juz bede po to napewno odezwę sie do forumowych cioci [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Co do olejku rycynowego to jest różnie, bo na przykład na moją koleżanke nie działał wcale a piła go codziennie przez kilka dni, do tego sprzątanie, chodzenie po schodach i nic, poród i tak wywoływali. Ja mam termin na 25.07, więc też jeszcze troche, chociaż mam nadzieje, że będzie wcześniej :) Dzisiaj zauważyłam, że brzuch sie obniżył, czop nie odszedł, w piątek na badaniu szyjka była zamknięta, ale bóle codziennie wieczorami mam coraz mocniejsze i czekam na swój dzień :)
 
reklama
Lucky, zaciskam kciuki! Spróbuj się wyspać, choć wiem, że to trudne. Powodzenia!
Julita, to chyba od piersi jednak, co? Trzy tygodnie to już wcześniej by się coś odezwało tam na dole. Też się boję o te cycki, ściąga ładnie, sprawdzam tylko czy nie twarde, ale chyba są na granicy, mam nadzieję, że damy radę bez laktatora, bo porażka z nim, ale jak coś to się namęczę i ściągnę jeszcze.
Julka, ała! Mnie jak cycała na początku to ból, ale Maltan zadziałał cuda. Może jeszcze próbuj, a masz w ogóle pokarm? Dostawiasz do cycka? Bo jak masz być przybita z tego powodu to dawaj butlę i już, żeby tylko Ty i dziecko szczęśliwe było :)
 
Do góry