reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

My byliśmy wczoraj u lekarza. Mała 7360 wazy [emoji3] klusek moj mamy [emoji173]
Lekarz powiedział ze taka mądra z niej dziewczynka tak wsystko śledzi i obserwuje na wszsytko reaguje a patrzy jak by wiedziała co mówi i słuchała - pewnie wszystkim to mówi ale dobrze sobie to wymyślił zyskał moja sympatie [emoji23][emoji23] a ze prywatnie to facet zarobi [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Prywatnie to większość miłych :)
Chodzimy z mężem do przychodni prywatnie i tam lekarz wychodzi po pacjenta do poczekalni - takiej ogólnej przy rejestracji, nie pod gabinetem! Do tego jak nie ma pacjentów to czeka na kolejnego właśnie w tej poczekalni.
A państwowo to niestety długaśne terminy - kardiolog dla dzieci w szpitalu na kwiecień!, a do tego często są byle jacy ci lekarze. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia, co lepszy lekarz to przyjmuje prywatnie :( Wyszukać dobrego na nfz, który nie ma terminów na za rok graniczy z cudem :(
 
reklama
BasiaJulia cała nasza służba zdrowia to jedna wielka pomyłka :) Ci lepsi lekarze to w Polsce nie pracują [emoji4] ja unikam wszystkich oprocz dentysty i ginekologa. Z lili byłam na kontroli drugi raz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktos mi syna podmienil. Ciagle placze a jak widzi lyzeczke od jdzenia to placz. A zawsze sie cieszyl i ladnie jadl. Taka histeria przed chwila byla ze az sie zanosi...jeszcze ja glupia jak on plakal chcialam byc glosniejsza zeby zwrocil uwage na mnie i przestal plakac zawsze to dzialalo i mowie glosniej Hej maly ale nie drzacym ani zlym jakims tonem tylko glosniej zeby sie przebic przez jego krzyk a on podniosl raczki wytrzeszczyl oczy zaczal plakac jeszcze bardziej i tak nerwowo bujal sie na boki i jak zaczal plakac...to pierwszy raz tak slyszalam, na szczepieniu nawet tak nie plakal. Jeju jak mi sie przykro zrobilo...wystarszyl sie mnie biedny. Glupia pi...a ze mnie. Teraz tak biednu szlocha tak mi go szkoda...masakra jakas...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula Ty to zrobilas, zeby go rozweselic a mnie sie zdarzylo specjalnie krzyknac na swoje dziecko jak juz nie mialam sily. :(
 
Ostatnia edycja:
Lillylove wlasnie chodzi o to ze bylam mega spokojna chcialam zeby zwrocil na mnie uwage i przestal plakac. Zazwyczaj to dziala a dzisiaj no masakra...

Toteczka mi sie zdarzylo dwa razy krzyknac na niego w zlosci tez specjalnie bo tez juz bylam bez sily a dzisiaj chcialam tylko zeby mnie uslyszal przez ten placz a on jeszcze gorzej...nie krzyczalam celowo...;((

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
paula_dabro każdej z Nas brakuje sił, nie myśl o tym w ten sposób. Jak ja nie mam cierpliwości to odkładam małego do łóżeczka i idę do drugiego pokoju żeby ochłonąć bo wydaje mi się, że on czuje moje zdenerwowanie. Może coś mu dolega? Jak płakał na widok łyżeczki to może bolą go dziąsła. Myślę, że jest jakiś powód jego zachowania.

My dzisiaj byliśmy na szczepieniu, mój szkrab waży 7240g. Pani doktor powiedziała, że mogło by być lepiej ale jest ok. Mamy już wprowadzać kaszki po troszeczku.
 
Do góry