reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Lista czerwcowych mamusiek :-)

reklama

martucha020290

Fanka BB :)
Miasto
Oleśnica
Sympatyczna rozumię. Nie wiedzialam ze jest taki limit znaków. To moze warto usunąć np imiona bo nie posługujemy sie nimi tylko nickami. jak dziewczyny podadzą kolejne dane to w którymś momencie zabraknie miejsca np na date porodu wszystkich...

Ostatnia edycja:

Minka1

Generalnie mój termin to 31 maj i tak mam ustawiony suwaczek, więc można to zmienić przy okazji, bo małe nadgoniło wielkościowo ostatnio i zrównało się z terminem z OM, chociaż w sumie może i tak zostać.;-)

Marcysiaaa

Witam :) Mój termin to 4 czerwca :) ImageUploadedByForum BabyBoom1419856106.159492.jpg

Załączniki

• ImageUploadedByForum BabyBoom1419856106.159492.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419856106.159492.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 156
reklama
Do góry