reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

I ja chciałam się przywitać...
to mój pierwszy post na tym forum....

21 maja,czyli dwa dni temu zrobiłam pierwszy test ciążowy i wyszedł pozytywny,@ spóźniała mi się drugi dzień...
wczoraj kolejny test tym razem z popołudniowego moczu(mąż sam chciał "wmoczyć" ;) ) oczywiście też pozytywny :D

starałam się o kruszynkę 3 cykle,brałam Clostilbegyt na wywołanie owulacji i wkońcu się udało-2 cykl z CLO :)
według moich obliczeń to dziś jestem w 4 tygodniu 4 dni....od ostatniej miesiączki licząc....

termin przybliżony to 31 stycznia biorąc pod uwagę moję cykle 30-to dniowe....

do lekarza pójdę z mężem w dzień dziecka,myślę że wtedy zobaczymy nasz mały cud na ekraniku...

pozdrawiam was serdecznie :D
 
reklama
elżbietka już gratulowałam na staraczkach ale jeszcze tutaj się dopiszę
spokojnej i zdrowej ciąży :)
 
dziękuję za przemiłe powitanie :D

a myślicie że gdy za tydzień pójdę do lekarza(będzie to 5t6d) to będzie widać coś konkretnego i słychać serduszko?
czy tylko pęcherzyk zagnieżdżony?
 
dziewczyny gratulacje ( ja z wrześniówke) i dla ciebie Elżbietko.. trochę spóźnione ale szczere.. pamiętam jak sma się starałam prawie rok.. domyslam się co czujesz.. buziaki i serdeczności.
 
usiu, ja byłam u lekarza w 4 tyg 0d. w badaniu stwierdzil lekko rozpulchnioną macice. i tylko tyle. na usg nie odwazylam si eójśc, bo wiem ze wiele dziewczyn przeżyło duży stres, bo nie było widac zarodka i seruszka. moim zdaneim lepiej ten tydzien poczekac.
 
usia - ja byłam w 5t4d i było widac tylko pecherzyk (a w śordku malutki zarodeczek) - seruducho dopiero zobaczyłam w 7t4d. Ale w siódmym już powinno byc widać serduszko. Ja poszłam bo chciałam koniecznie zobaczyc fasolkę na własne oczy i wiedziałam ze musi być dobrze :) Trzymam kciuki za wszystkie nowozafasokowane - cudne chwile przed wami dziewczyny ;D ;D (opórcz 9 miesiąca - on już nie jest taki cudny ;D ;D ;D)
 
reklama
Jeszcze taz Gratulacje mamuski :) .. suoer ze juz 2007 mamy :)

Usia ja widzialm fasoelczke z bijacym serduszkiem w 6t1d ... :) wiec wszystko mozliwe ... ale mowia ze lepiej jak sie idzie pod koniec 7 tyg. na USG .. nie zawsze tak wczesnie widac :) .. a tak jak mowi Elzbietka, po co sie niepotrzebnie stresowac ;)
 
Do góry