reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

A ja dziś dostałam w paczuszce fotelik po Piotrusiu Skarletki:-) i juz stoi sobie na widoku...musze pomyslec gdzie by go tymczasowo zbunkrować:-D
a jaki wózek Skarletko sprzedajesz? :-D

ooo czyli kurier słowny, a nie chciało mi się wierzyć, że w takim tłoku przed świętami tak szybko przesyłka dojdzie;-) Zadowolona z zakupu? a wózek już sprzedany:tak: czekam właśnie na kuriera, który ma nowy przywieźć;-)
 
reklama
Dziewczmy, czy kupujecie dużo ciuszków na 56? Część dzieci rodzi się większych, może w razie czego większe można podwinąc..?

Byłam dzisiaj na małych zakupach i wszystkie ciuszki kupuje 62.. nie wiem czy dobrze robie..


(Tak przy okazji w cubusie jest promocja 50% na ciuszki dziecięce)
 
ja mam prawie wszystko na 62, parę na 68 i dwa kompleciki na 56, stwierdziłam że lepiej niech będzie za duże niż za małe, a szkoda by było nie ubrać, a podobno nasza niunia będzie długa... Dziewczyny jakie kosmetyki kupujecie dla maluszków???
 
reklama
Oliwe z oliwek, ewentualnie specjalny olejek i jezeli bedzie dzidzia miala ciemieniuszke, to specjalny szampon na nia...I to by bylo tyle na 2 pierwsze miesiace...
 
Do góry