reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista SIERPNIÓWECZEK

Beatko termin mi sie zmienil na pierwszym usg na 21.08 i tak na deugim zostalo wpisane wiec zmien mi date please ;)
 
reklama
Widzisz akuku jest miedzy nami z 3 dni różnicy a mi dalej mówią ze mam termin 27.08.. To ja juz nie wiem jak to leci ..
 
Bunia a kiedy mialas ostatnia miesiaczke ? Ja mialam 16.11 i z tego wychodzi termin na 23.08 ale wg usg 21.08 wiec bede trzymac sie wczesniejszej daty bo ja i tak wczesniej urodze hehe.
 
A no tak zapomniałam ze oni to rożnie liczą.. Ja patrzę wg usg bo miesiączkę zapisywałem w notesie który ty zgubiłam.. Pamietam ze zawsze było 20-24 danego miesiąca wiec wiesz..
 
Dziewczyny, tak sobie pomyślałam, bo mi się to ciągle myli, może warto by było dodać kolumnę, w której będzie jakaś krótka informacja, skąd każda z nas jest - np. miasto, kraj, jeżeli za granicą itp.? Wiem, że większość z Was już pisała, ale tak by było łatwiej.
 
reklama
Do góry