reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Witam
jestem Mamą 3 letniego chłopca
Ja sama mam 24latam
od czerwca staramy się o dzidziusia
moje miesiączki
23.06
17.07
13.08
2.09
26.09
i do tej pory brak
byłam dziś u lekarza zapisał tabletki na wywołanie okresu plus od 2 do 14 dnia cyklu inne pomocne zajść w ciąże
Jeżeli do końca stycznia nie zajdę w ciążę to mam iść do szpitala na Badanie Drożności Jajowodów

Oprócz tego jeżeli miesiączka nie przyjdzie w ciągu 3 tygodni mam się zgłosić ponowie
Test ciążowy negatywny + od 5 dni straszny ból brzucha a wszystko jest ok

Proszę więc o pomoc jakie jeszcze dodatkowe badania wykonać.


Z Synem miałam podobnie,znaczy się zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu, jednak do 9 tygodnia test był negatywny, byłam u lekarza w 6 tygodniu na USg i nic nie było, ukazało się dopiero w 9 ;)
Poród miałam przez CC
 
reklama
Pare postów wyżej znalazłam swoj wpis ze staramy sie o dzidzie :-D dzidzia juz jest a teraz straramy sie o 4 potomka mam nadzieję że się uda :-)
 
Do góry