reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Wtajemniczonych

tutaj jest lista dziewczyn:
1 Agamamaani
2 Royanna
3 dzikuska
4 guziczek80
5 NikaMD
6 Renee29
7 adasia
8 Marrtruda
9 edi
10 agutkaZG
11 mju
12 nadzia
13 Thea.
14 cleo28
15 mija79
16 Anna25
17 luczynka
18 Margolis
19 mycha12
20 mamaoska
21 uleeczka
22 Manatka
23 Megi 80
24 lucy79
25 Cudek
26 Miśka T
27 Madzia_pl
18 baska
29 Aga_Mazury
30 madziaq
31 mammamisia
32 magda ciosek
33 dzikidzik
34 Mamamarcela
35 ryba30
36 iwon(k:)a
37 Ines


taką listę podałam admince przy prośbie o ukrycie wątków, i Megi80 i madzaiq na niej są więc nie wiem za bardo czemu dziewczyny nie mogą pisać na wątkach ukrytych???:baffled::eek::dry::angry:
 
reklama
Kliknijcie po kolei w każdy z przeniesionych wtków.Mnie na samopoczuciu i to my nic nie dawało. Klikłam na zdjęciach i udało mi się wejść. Potem już Związki rodzinne- tam w albumy rodzinne i jest pod forum wrześniowe mamy. Ja tam wchodzę,albo przez ustawienia.Klikam na to i pokazują się wątki w których piszę.
 
A może dlatego nie możecie wejść bo nicki na liście są trochę inaczej napisane niż macie:confused: np. Megi80 na liście jest Megi 80 a madziag jest madziaq.
 
reklama
Do góry