reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Liluś wcale mnie to nie dziwi:no::sorry2: też bym olała pisanie na otwartych jakby ktoś mnie szpiegował:szok::baffled:
a tak przynajmniej mam jakieś zajęcie;-)
 
reklama
Hej hej

co tam u was?:-)
ja zabiegana, nie mialam czasu:-)
i juz listopad, zlecialo....
moment i swieta beda... :eek:

aluska strasznie szybko stale zabki macie, twoja córa na etapie mojej 6latki :tak: :-)
 
Liza też mnie to zdziwiło jak jej wypadły że tak szybko:eek: ale stałe wyrosły także nie jest źle:rofl2: Mojej bratowej córeczce też niedawno wypadły tak blisko 5 urodzinek w październiku tego roku:tak:
Widzę ze suwaczki zmieniłaś:cool2:..bardzo ładne:tak:

Jak tam u Ciebie przygotowania do świąt idą ?:cool2:
 
Jejku dziewczyny zajrzałam z sentymentu tutaj:-):-) już prawie 7 lat minęło kiedy nasze dzieciaczki się urodziły, aż trudno w to uwierzyć ;-) a ja muszę przyznać, że już nigdy później na żadnym wątku czy forum nie pisało mi się tak dobrze jak tu, wtedy, z wami:-)
pozdrawiam was serdecznie!
 
Przeczytałam sobie parę naszych postów z początku... natrafiałam na posty Pati26:-( i od razu mi się przypomniała ta tragedia... świetna była z niej dziewczyna, życie jest nie sprawiedliwe:no:
 
reklama
Do góry