reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
hormony konca ciazy :cool2::cool2::cool2:
kopnac mezulkow w 3 litery
maja was teraz rozpieszczac!!!!1
hehe sugar masz racje!!!:tak:my sie meczymy a oni jeszcze smia nazekac, ojjj nie ja juz mam dosyc-niech teraz maz mi nadskakuje i rozpieszcza:tak:

boli mnie dalej dol brzucha,biore nospe co 8godzin i na troche pomaga a potem znowu, nie moge sie nawet przekrecic jak leze:sorry2: do tego cukry mam nie najlepsze i jak tak dalej pojdzie to lekarz powiedzial ze wprowadza mi insuline:-(musze byc na scislejszej diecie teraz:-( ehhhh do dupy ta koncowka ciazy:dry: a pewnie bedzie jeszcze gorzej:baffled: alez pesymistyczny post:zawstydzona/y: przepraszam ale wymiekam juz:zawstydzona/y: a wiem ze nie powinnam nazekac bo niektore z nas maja gorzej:zawstydzona/y:
ciekawe jak tam kajunia:confused:
 
bry wieczor kochane
kathhe oj biedulko masz sie z tym cukrem... Jednak ja nie mialam tak zle jak ty a sie tak balam. Trzymaj sie kochana! Naprawde wspolczuje....
misia slonce, kazdego widze dotyka nas klutnia z mezulkiem. Nie daj sie! Ja jeszcze przed ciaza jak sie poklucilam z mezulkiem to wyszlam na pol nocy, jezdzilam autkiem po miescie i okolicach jak glupia. Przyszlam do domu jak ochlonelam a ten spi w najlepsze i zero jakiegokolwiek zainteresowania gdzie jestem i co robie.... Faceci!
sugar moze i hormony nam szaleja, ale tylko kobiety ciezarne rozumieja ciezarne.
magdoza wspolczuje lezenia w wyrku. Mi tez trzeba jak najwiecej odpoczywac, ale ja nei umiem! Tesknie za praca :dry: Nudze sie w domu, nie umiem nic nei robic.

A ja dzis jak pisalam rano bylam na spacerku z mezusiem i pieseczkiem...., pozniej obiadek i na 2 godzinki pojechalismy do castoramy po deske klozetowa na nowe mieszkanko i takie drobne pierdolki... wrocilam zmeczona ze cho cho! Zasnelam na godzinke.... teraz byla kapiel i tez zmykam dalej spac :sorry2:

3majcie sie kochane! (jutro jade na nowe mieszkanko z kolezanka na sprzontanko kuchni -jupi!)
 
hej babulki

daje znac ze zyje

Misiu.....ja od poniedzialku jestem w stanie wojny z połówkeim wiec łącze sie w bólu:sorry2:
niestety faceci sa z marsa.......
wielu prostych rzeczy nei kumają

jednego dnia napisze o co poszło


a wiecie co??
wczoraj padla mi pralka a dzisiaj telewizor :-p:-p
luzik :-p
zamist sie martwic to ja juz leje na wszystko :cool2:
szkoda nerwow mych i Haniowych :-)


Jolie,sie nie martw tymi Karmi
bo ja z Milenką w ciazy piłam sobie od czasu do czasu Karmi (tam jest chyba 1% alkoholu :sorry2: )
pozatym wypiłam z Mileną jak i teraz moze z 1,5 puszki piwa :sorry2:
aaaaaa
będąc w PL wypiłam 2 drinki z Malibu :cool2::cool2::cool2: mhmmmm

oki doki lece spac

P.S.moj wozeczek juz zapakowany u szwagrosa w autku
w poneidzialek dostane Haniowy pojazd jupiiiiiiii:-D:-D:-D

P.S.2. dzisiaj bylismy ogladac mieszkanko :happy: jutro mamy dac znac czy je bierzemy czy nie (problem z kasą-ludzie chcą wysoki depozyt)
 
Witajcie nocną porą!!!! :-)
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Na szczęście coś się ruszyło w mojej sprawie, choć tylko ja wiem ile mnie to nerwów kosztuje, no i chyba dzidzia, bo mało się ostatnio rusza, a brzuch mi twardnieje i trochę pobolewa.
Anineczka - przede wszystkim ucałowania i gorące życzenia dla Synusia!!!! Dzięki też za namiary na lekarzy. Dziś tam zadzwoniłam i niestety bez skierowania od GP mnie nie przyjmą a to skierowanie które miałam zatrzymali w szpitalu. Zadzwoniłam więc do Medicusa w Dublinie i umówiłam się na jutro, a godzinę później dostałam pocztą zaproszenie od dermatologa do tutejszego szpitala na wtorek. Chyba więc poczekam do wtorku, bo oszczędzi mi to 8 godzin w samochodzie. Ważna,że coś się ruszyło.
Jeśli chodzi o kombinezon to nie kupuje bo przywiozłam z Polski bo Maćku, a czy się przyda to zobaczymy :-)
Misia - ci faceci!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja mam ochotę swojego udusić, ale kto wie, może jeszcze się przyda :-D
No nic, idę spać i życzę dobrej nocki (na tyle na ile to możliwe:-))
 
dzien dobry mamusie
ja tez sie wczoraj poklocilam z mezem ( o zupelna glupote )
dzis caly dzien maz jest poza domem wiec myle ze mi i jemu do wieczora przejdzie
faceci sa tacy nie wrazliwi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
moj wspanialy konkubent natomist SPOZNIL sie na samolot z NY do Pl
normalnie jestem taka wsiekla na tego kretyna ze szok

jak sie kuzwa mozna spoznic na samolot???

i na dodatek nie mial go o 5 rano tylko o 19!!!!

po prostu no koments
 
Do góry