reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
KUNDA GRATULACJE ZDROWEGO MALUSZKA!!!!!!!!!!!!HIP, HIP HURRA!!
jestem tutaj nowa ale domyslam się co przechodziłaś za nerwy. jestem w 29 tc i też mi grozi przedwczesny poród. Leżę w domciu na płasko. Możesz mi napisać coś więcej o twoim problemie z donoszeniem ciąży i jakie miałaś zalecenia.
 
Magdoza ja nie mialam zadnych specjalnych zalecen poprostu pierwsze dziecko ur tez wczesniej i teraz tez i poprostu na mnie leki podtrzymujace skorcze nie działaja...no ale wszystko skonczyło sie dobrze:-)
 
Kunda najserdeczniesze gratulacje.
Poprosimy teraz ładnie o zdjecia Adasia:-):-)

Anineczka, strasznie zakręcona jestem i umknęło mi, ale wszystkiego najlepszego dla Twojego synka:-)

Larvunia współczuję przygód, ale nie ma tego złego;-) A teściowej tylko pozazdrościć. może kobieta nie jest taka zła:-) No i podpisuję się pod Anineczką... jak najszybciej zakładaj internet:-)

Lilka gratuluję mieszkanka. Teraz już możesz sobie odetchnąć:-)

Wiecie może co u Kajuni? Mam nadzieję, że jeszcze się nie roztroiła.
 
Kunda czyli Adasia urodziłaś w 32 tc. Jesteś z nim już w domku i wszystko jest ok?
Przepraszam że tak cie męcze ale z mężem jesteśmy bardzo nerwowi i szukam cały czas potwierdzeń że po 30 tc jest coraz lepiej.
 
Kunda najserdeczniesze gratulacje.
Poprosimy teraz ładnie o zdjecia Adasia:-):-)
Larvunia współczuję przygód, ale nie ma tego złego;-) A teściowej tylko pozazdrościć. może kobieta nie jest taka zła:-) No i podpisuję się pod Anineczką... jak najszybciej zakładaj internet:-)

.
Hej
My juz po imprezce urodzinowej mojego synka.
Misiu,Pati,Larvuniu,Sylwia,Olpa dziekujemy bardzo za zyczonka :tak:

Larvuniu ty sie lepiej dowiedz jak najszybciej podlacza Ci neta na nowym mieszkanku.Jakos nie wyobrazam sobie listopada 2007 bez Ciebie.
Aaaa i tesciowa zachowala sie na 5+. Tak,dobra z niej kobiecina ;-)
.

dziewczyny dzieki! Internet zaloze jak najpredzej sie da :-D Mam mezusia maniaka komputerowego, wiec sam bedzie sie speszyl go podlaczyc. No zobaczymy czy zdazy przed urodzeniem malego :laugh2:

kunda GRATULUJE SYNUSIA!!!! GORACO GRATULUJE :-) fajosko, ze juz go mozesz tulic... pozazdroscic. Dobrze, ze maluszek zdrowiutki. Ucaluj kruszynke! :-D




 
Dziewczyny ponad tydz mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobic:-( ale przekaze wam wiadomosc:-)

17.09 o godz 16.08 moj maly przyszedl na swiat:-) wazył 2380 i miał 50cm, dwie doby spedzil w inkubatorze ale wczoraj wyszlismy wiec wszystko jest juz dobrze. Adas je i spi i wogole jest kochany:-)

moje ogromne gratulacje!!! ściskam Was mocno!
zaraz Was dam na listę!!! :-)
 
Dzień doberek
Dzis idziemy na zakupy hehehe juz sie doczekac nie mogę.
Kobiety zastanawiam sie od kilku dni nad zmianą imienia dla mojej pociechy.
Mianowicie wszyscy sie krzywią na słuch Jordan i mnie sie robi przykro,wiec znalazłam podobne imie które równiez mnie sie podoba i innym.

Dorian co o tym myślicie?

Uciekam sie szykować...
Dorian bardziej mi sie podoba:tak:
Kaspian tez bardzo ladne

KUNDA SERDECZNE GRATULACJE!!!super ze wszystko sie udalo i jestescie cali i zdrowi:tak:
Jejku juz sie zaczynamy rozdwajac:-D wiecie co znajac moje szczescie to bede ostatnia:-p:dry:
 
reklama
Women Dorian i Jordan są ok.

Kajunia:
"Misiu dzieki za info, a ja myslalam ze bede pierwsza z listopadowek. Dalej jestem pod kroplówką i musze leżeć. Dzisiaj rozpoczelismy 35 tc a ja chce miec juz maluszki przy sobie. Mialam nadzieje ze bede miala dzisiaj usg a tu :-(. Dalej mam parcie w pachwinach, mam izolatke z wc- ale nawet trudosc mi sprawia pojscie do wc - bo strasznie boli."
 
Do góry