reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

ANineczka ja młodego o 1 w nocy wzięłam do nas bo juz mi sie nei chciało latać do niego! a i tak się wiercił kopał rzucał masakra co mu dziś było:-)
Mirka no to łądne zakupy:-) u nas za 400 to sie cos pokupi:D a co do mielonego to mój młody je już dawno i też uwielbia:-) tyle że my na ciepło jemy:-) ja nie cierpie zimnego mięsa..
Anulka to prawda tam zarabiać tu kupować:-)
Elka ja właśnie teraz załuje że nie mam drewnianego buu bo są super..:-) no ale cóż..
Mój będzie jadł do puki będzie miał ochotę..narazie siedzi i jest mu dobrze w nim :-)
na moim pisze że do 25 kilo:-) do 3 lat..a co wyjdzie z tego to zobaczymy:-)
buziolki:-)
ale fajnei ze mam obiadek od wczoraj...ufff...

a u nas odwilż sie zaczęła buu:-( +5 stopni dzis :-(
 
reklama
ja mam tez drewniane takie co rosnie z dzieckiem wiec bedzie siedzial dokad bedzie chcial
pytalam sie z ciekawosci od kiedy dzieci siedza na normalnym krzesle
 
Sabinko... to faktycznie zabki daja czadu...
a jak w dzien?

u nas tez +5...

Oskar spi... jadl sobie cycca, ja trzymalam go na kolanach i goladalam tv... i patrze a on spi:-D:-D:-D:-D
nie przeszkadzalo mu, ze maz na gorze wierci - jak mlotem pneumatycznym... bo w podlodze... montuje nam garderonbe - w tej szafie co robil... i drazek przymocowuje... a Oskar nawet sie nie przzebudzil:-D:-D:-D:-D

Co do krzeselka, to chyba tak dlugo az nie zaprotestuje:rofl2: u nas nie wyobrazam soebi jak Oskar siedzi na normalnym krzesle... hmmm, wsio jest zawsze w jedzeniu, a krzeslko jest latwe do umycia... bo tapiecerka w krzeslach (mamy kremowa antare:sorry2:) nie jest juz tak latwo wyczyscic:-D:-D:-D
 
dzień dobry:-)
A u nas -5 st:-DSabinko Anulko ale się porobiło co.
Mirka u nas też bez śniegu no moze z 1 cm ale mroźno ale wiosny to chyba nie zwiastuje:no:
Pytałaś o foteliki do karmienia. Niby do 25 kg ale tak na maxa to chyba do 2,5 roku bo potem dziecko raczej nie chce siedzieć.My mamy taki jak Sabinka i Anulka i jest ekstra jestem super zadowolona jak narazie najfajniejszy zakup mój no i to łózeczko które mam tez ekstra:tak:;-)
Larvuniu jak dzisiaj wasze zębiska?:-D

A u nas dzień jak co dzień byłam zawiesć do reklamacji podgrzewacz do butelek bo zaniemógł a na miejscu działał wię bez sensu az się tak daleko telepałam z dzieciakami ale za to kupiłam Olce kapcie Befado a Michałowi podkoszulki na 1,32 m:szok: kurcze jak mi chłopak rosnie:-D
 
Witajcie kochane:-D

Mam troche czasu zamknelam sklep i czekam na meza az przyjedzie wiec zerkam szybciutko co u Was:-)jakies 10 stron przeczytalam ale wiecej nie ryzykuje bo nie wiem czy dam rady odpisac zanim Daniel przyjedzie:tak:
Widze ze pisalyscie odnosnie babli --ich nocek i krzykow.
Podobnie jest u mojego szczegolnie w nocy kreci mi sie wybudza i poplakuje z tym ze u mnie jest takie cos odkad pamietam tzn w sumie mialam doslownie kilka nocek zebym spokojnie sobie przespala bez budzenia sie:-(no i zrobil sie nerwusem jak cos idzie nie po jego mysli to jest placz i zlosc ale staram sie ignorowac to i mysle ze to jest najlepsze wyjscie poniewaz przechodzi mu najszybciej.
Jutro ide w koncu z malym na szczepienie i badanie zobacze czy przybral na wadze:tak:

W zeszlym tygodniu bylam na filmie Zmierz w kinie:tak:ale spodobal mi sie ten film dla mnie byl swietny i dzisiaj zamowilam cala trylogie tego tyle ze ksiazki do czytania nie moge doczekac sie jak przyjdzie heheheh:tak:


dziewczyny do ilu lat dziecko siedzi w krzeselku ( do jedzenia) ?

Mirka z tego co wiem producenci podaja ze krzeselka sa generalnie do 3 roku zycia wyjatkiem sa krzeselka wielofunkcyjne czyli np. te co przerabia sie na krzeselko i stolik ze sa do 4 roku:tak:
Natomiast osobiscie uwazam ze jest to naciagniete troche;-)

ja powoli zamykam interes:-Di idę spać bo cos ostatnio nie moge normalnie wstać mam jakieś opory:baffled:
Dziewczyny oby do wiosny:tak:
Cos ostatnio Karina nam znowu zniknęła:sorry:

Hehhe ale zajrzalam dzisiaj Beatko:-)


Kurcze tak chce byc systematyczna ale jest tyle rzeczy ze ciezko to ogarnac.Jutro tez mam taki dzien ze jak wyjde rano (lekarz)pozniej praca o 18 zamykam sklep i musze jechac po towar i znowu wroce pozno w nocy.


Jeszcze meza nie ma wiec poczytam jeszcze dalej co pisalyscie

Na razie sciskam
 
dziewczyny nie wiem czy wam pisalam,ale na poczatku stycznia zapisalam sie na konkurs odchudzania
zebrala sie grupa lasek chcacych schudnac i w ten sposob sie razem motywujemy,dajemy kopy w tylek jak trzeba :-D
co tydzien sie meldujemy z waga i pzrecwiczonymi minutami
no i wlasnie przed chwilka zobaczylam tabelke z wynikami i na 97 osob zajelam 15 miejsce :-):-) normalnie z radosci mam banana na twarzy :-D

a ze konkurs zaczal sie 7 stycznia,a ja na diecie jestem od 1ego,to gdyby konkurs zaczal sie 1 stycznia mialabym miejsce 5 :-)

sorry,ze ja o jednym,ale to jest teraz mega sprawa zyciowa dla mnie by schudnac i spowrotem byc szczupla :sorry2:

Lilka gratuluje super wynik:-)trzymaj tak dalej. Kurcze ale Ty musisz miec silna wole i samozaparcie w sobie --SWIETNIE



Zapomnialam napisac Wam wczesniej kupilam malemu witaminki Multisanostol szukalam czegos na wzmocnienie itd... i to znalazlam w aptece mysle ze dzieki temu moj Szymek zaczla jesc z czego sie ciesze bo jak dwalam mu cokolwiek to bylo nie a teraz od jakiegos tygodnia buzia mu sie nie zamyka heheheh
 
No i cały dzień netu nie miałam :angry: Pewnie przez czapy na dachu sygnał nie dochodzi.
Mielismy pojechac na zakupy ale normalnie paraliz na drogach.Nikt śniegu nie odgarnia,nie soli bo przecież pługów ani łopat do śniegu oni nie maja.Auta się ślizgają,wypadki wszyscy na letnich oponach.Śmiech na sali.
800 metrów jechaliśmy 20 minut :baffled: zawróciliśmy i na stacji benzynowej zakupy jako takie zrobiłam :wściekła/y:
Ot katastrofa naturalna,że 20cm śniegu spadło:rofl2:
 
Dobry wieczór!

U nas też walka z zębami od trzech dni, myślałam że to jakieś choróbsko po prostu ale wychodzi że to właśnie zęby...do tej pory lekko znosiłyśmy ząbki a przy czwórkach jest masakra. Blanka płacze, jest słaba, ciągle wisi na cycku, nie chce jeść nic innego...
Przed chwilą na szczęście pałeczke przejął męzuś i mam chwilę dla siebie.
 
reklama
Elbra co do bucików z befado to uważam że są świetne-wszystkie buciki po domu, czy na lato tam kupuję. A ostatnio sąsiadka mojej babci-emerytowana pracownica befado, załatwiła mi cztery śliczne pary bucików, w tym dwie słodkich trampeczek, za 20zł (za 4 pary:-p)
 
Do góry