reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Hej:-)

Izka co u lekarza? Jestem w szoku że mała już tak ładnie mówi:tak: oj u nas szybko nie będzie:sorry2: Bartula tylko muczy i muma:blink:. Hm a może Wiki uczulona na nabiał:dry:

Aga kochana to niema co tylko pogodzić się musisz... spadłaś kochana z piedestałka;-). Co do azs jakie kosmetyki stosujecie? U nas się świetnie sprawdza nivea sos- ta biała, a i 2 razy dziennie smaruję balsamem A-DERMA, niestetu na nóźce znów się "pumeks" robi więc kilka razy dziennie będzie traeba:dry: szkoda że moje dziecię współpracować nie chce:baffled:. Mi to by się przydała taka pedantka... co do alergi to w nocy kataru brak (dostaje zyrtec) za to od południa leje się niemiłosiernie:no:. U Was były problemy z nabiałem?

Icedal no tak się mówi a jak będziesz jeździła to po miesiącu za nic nie oddasz... kochana daj znać kiedy egzamin!!! Pamiętaj o nas i zaglądaj jak znajdziesz chwilę:tak:. Ale udała nam się zasypianie:tak: Bartula od samego początku zasypia sam, wkładam do łóżeczka on staje na stopach i głowie (robi żuczka) pupa w górę i po 5min śpi:tak::-):-D

Hanuś no zapraszam:-) na kawę na foty... trzeba się do parku wybrać w plener zimowy:tak:, co do siusiaka to widzisz z facetami tak już jest świat się wokół nich kręci od samego początku:dry:;-) no ale powaznie napewno będzie dobrze dacie sobie radę:tak:Ja też stawiam na jelitowkę u mnie się podobnie objawiła:baffled:

Antila u nas z zabawami podobnie:dry: jakaś mało kreatywna w tej kwesti jestem:zawstydzona/y: wczoraj młody jeżdził na ręczniku ubaw miał po pachy:cool2: ale zazwyczaj mam problem... i też się cieszę że w żłobku się wyszaleje:blink:... dziwna sprawa z tym żłobkiem:confused:

Kasiula i jak Ci poszło? co do równowagi to zapytaj lekarza przy okazji...

A ja potrzebuję pomocy za tydzień w piątek Bartuś ma w żłobku bal przebierańców i nie mam pomyslu na strój... babula podjeła się uszyć tylk o trzeba coś wymyśleć żeby nie było oklepane;-) Poproszę o pomysły!
Kaszel całkowicie odpuścił:-):-D:-D Jutro kontrola ale jestem dobrej myśli:cool2:
 
reklama
Dziewczyny, ja nie wiem, czy to jelitówka. Trzymało mnie w nocy ze 2 godziny, potem zasnęłam i już jest dobrze. Trochę uważam z jedzeniem, ale raczej jem normalnie. Tylko strasznie mnie głowa boli, ale zaraz i z tym postaram sie uporać.

Kasiula będę trzymała kciuki!!! I idź z Małą do lekarza. Ja Ci nie powiem co z równowagą, bo Młody jeszcze nie chodzi... :baffled::confused:

Niki - u nas z zabawami to samo. Na szczęście mój R ma głowę pełną pomysłów. Czasem mi włosy dęba stają co oni we dwójkę potrafią wyprawiać. Czasem się śmieję jak obaj na czworakach po mieszkaniu zaiwaniają... Hehe ;-):tak::szok::baffled::cool2::dry::shocked2:
 
Niki u nas do tej pory mały nie je nabiału. Tylko bebilon pepti w kaszce. Próbowałam dać bebilon junior ale nic z tego:no:, policzki były mocno czerwone. Nożki prawie cały czas ma lekko szorstkie albo z krostkami. Reszta ciała jest ładna. Nie ma kataru ani kaszlu. Kąpię go w emulsji do kąpieli emolium. No i może wstyd się przyznać ale odkąd usłyszałam o tej "aferze" kosmatykowej dla dzieci, to niczym go nie smaruję. Nie widzę narazie wielkiej różnicy. Wcześniej używałam emulsji do ciała emolium, która jest na liscie:
PRO-TEST - Pierwszy magazyn z testami w Polsce - _Lista kosmetyków
Hanuś cieszę się, że z Piotrusia siusiakiem OK. Oby i Tobie nic już nie było. A na czworaka to i my nie raz z małym biegalismy. U nas to norma.

Kasiula jak Cię coś niepokoi to idź do lekarza. Tylko do dobrego specjalisty, bo taki beznadziejny pediatra jak mój to zawsze mówi że jest wszystko super:sorry2:.
Trzymam kciukasy!!!!!
Antila, Izka zdrówka dla dzieciaczków.

My po krótkim spacerku. Jakoś w tym roku nie chce mi się chodzić. Teraz mały śpi a ja mam wolne.
Dziewczyny a co do pomysłów na zabawy to co ja mam powiedzieć? Nie ma mnie komu zastąpić:-(. Tylko tatuś wieczorami.
 
Ostatnia edycja:
Hejka:-),

Ojojojj ale sie tutaj dzieje nie nadąże poczytać wszystkego:shocked2::shocked2:

Majka biega po chacie jak szalona i piski urządza, kuzyn przyjechał to ma co robić, a ja korzystam:-) i na bb sobie siędzę hehehe.

U nas ze spaniem w nocy też jest problem, rzucanie się, popłakiwanie to standard. Ja cały czas na zęby zganiam bo akurat zbiega się to z tarciem dziąseł, więc pewnie to to.

Najgorsze to to, że i w dzień teraz problem. Nie chce w ogóle iść spać. W końcu kończy się na tym, że usypia ok 15 i wstaje sobie o 17 i bieganina do 22, kiedy ja mam już oczy ledwo otwarte. Muszę coś z tym zrobić, tylko nie wiem za bardzo co:confused:

Później poczytam i postaram się jeszcze coś naskrobać.
 
Aga
oj trochę mnie dobił ten test:dry: tyle że jak ja jeden dzień odpuszczę to mały ma się rozdrapać, nawet w nocy potrafi się budzić:confused: no i mam terza delemat muszę przestudiować bo tej a dermy tam nie ma muszę sprawdzić na opakowani składniki:baffled:... u nas pokarmówka dała sobie spokój- ale mleka nie pija w zasadzie odstawił się zaraz po odstawieniu od piersi naszczescie bardzo lubi misiowe jogurciki:tak:no ale trzeba będzie szukać co powoduje ten katar:sorry2: ja jestem uczulona na kurz pyłki i słońce:baffled: zobaczymy jak młody...
maliinka_ev u nas przez ostatnie 5 dni jest lepiej ze spaniem ale bywalo że przez kilka tygodni młody wstawał po 3 razy :baffled:

Co powiecie na strój "niedźwiadek" babcia będzie szyła więc wymyślam
 
Hanus78 a wcześniej odciągałaś Piotrusiowi skórkę z siusiaka? Bo ja przyznam że trochę o tym zapomniałam.
A głową to może bolała z wysiłku, albo się odwodniłaś.Pij dużo to i toksyny przy okazji wypłuczesz.

nik_i u nas też jak tylko kilka dni dam danonki to nóżki i rączki robią się szorstkie i Antoś w nocy gorzej sypia.
Wesel to może nie mam teraz dużo, ale przygotowania do nowego sezonu, bo wprowadzamy też sprzedaż zaproszeń, które właśnie projektuję po nocach, wypożyczalnię sukien ślubnych i sprzedaż artykułów do dekoracji sal weselnych.
Antila ja też mam problem z zabawami i już powoli kapituluje i włączam Teletubisie, zwłaszcza przy jedzeniu,bo Antek już jak go sadzam w krzesełku to pokazuje na telewizor. A z receptą rzeczywiście lepiej iść do lekarza, bo ja kiedyś kupiłam leka na ciężką astmę zamiast na leki kaszel i dopiero jak poczytałam ulotkę to poszłam do lekarza i okazało się że zaszła pomyłka.

Mój Antek zwariował, gryzie mnie w piersi a potem z poważną miną mówi nie, nie , nie i tak w kółko. Trzeba się chyba jednak zastanowić czy go już nie odstawić. A wczoraj wieczorem przyniósł nocnik, ale zapytany czy chce kupkę powiedział , że nie no i oczywiście za parę minut kupa była, ale w pieluszce. A dziś zrobił to samo tylko jeszcze przyniósł chusteczki :-)
 
Hejka, piszecie o danonkach,moj Mati tez po zjedzeniu danonka ma czerwone i szorstkie policzki,mam problem bo ma anemie i niedowage,napiszcie mi jak wyglada u was karmienie maluchow?? tz.co rano itd podajecie??Mati od wczoraj nie chce cyca, jestem zalamana.jest taki chudziutki,malutki:-:)-( wazy 9 kg i 78 cm wzrostu ma.Kurcze z dziewczynami nie mialam zadnych problemow jadly ,rosly i bylo ok.moze ja cos zle robie:szok::szok: apropo mowienia to Mati ostatnio chodzi i krecac pupą wola mamba,podlapal to jak siostry spiewaja, na pilke mowi pi, na nasza sunie Punie mowi pu,na siostry i inne dzieci mowi dzi, na tatusia tata, na mnie bee :baffled:,wola baba, a dada to prawie bez przerwy. duzo by pisac,uciekam bo padam na twarz po calym dniu,a o ktorej wasze maluchy chodza spac na noc?????bo Mati pozno,stanowczo za pozno kolo 23. caluje i spokojnej nocy zycze.:-)
 
Witajcie J

No i kolejny dzień. :-)

Ja po wizycie u gina. Wszystko ok. :-)

Filwinka – odciągaliśmy skórkę Młodemu do pewnego czasu, potem trochę zaniedbaliśmy, potem znów odciągaliśmy no i mamy to robić trochę mocniej, bo skórka mało schodzi. Echhhh… Zobaczymy jak będzie.

Lana – na anemię to podaje się żelazo. Dużo żelaza jest w mięsie, szpinaku. Próbuj jakoś przemycić Mateuszkowi. Mam w rodzinie niejadka. Moja Bratowa to nawet u gastrologa ostatnio była z Młodym i jakiś syrop na pobudzenie apetytu dostała dla Niego. Więc może warto spróbować. A co do spania, to Piotruś chodzi różnie – ale tak na ogół około 20.30 (to już tak najpóźniej).

Miłego dnia :-)
 
reklama
Witam podaje malemu zelazo,mam obawy co do ząbkow bo od zelaza czarnieja,narazie nic sie nie dzieje. napiszcie jesli mozecie jak wyglada wasz dzien z jedzonkiem? Ja rano podaje malemu kaszke mleczno-ryzowa, na drugie sniadanie w zaleznosci kanapke z wedlinka, po 2 godzinkach podaje zupke, i za jakas chwile danie,na deser cos z owocow ewentualnie serek danonek,w miedzyczasie maly podjada od domownikow prawie wszystko,na kolacje kaszke pszenno-mleczna. i tak to wyglada.wydaje mi sie ze jest ok co myslicie??:-):-)
 
Do góry