reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Buziak - gratulacje!!! :-);-):tak::-D

Ja też zastanawiam się nad drugim dzieckiem, ale boję się czy podołam... Znów lęki jak przed pierwszą ciążą... Zobaczymy co będzie. Na razie jeszcze nie próbujemy.

Pozdrawiam w ten chłodniejszy dzionek!!!
 
reklama
Dzięki za gratulki ale chyba moja radość z powodu ciąży była zbyt wczesna :-(
Wczoraj śluz koło szyjki był żywo czerwony myślałam, że to już koniec ale na szczęście nie dostałam @ a dziś śluz zrobił się brunatny, biorę dupka 2*1 i pozostaje mi tylko czekać i modlić się żeby ciążą się utrzymała.
 
Hej:-)

Ja znowu tylko przelotem:crazy: Korzystam z okazji i nieswojego kompa, nasz niestety nie działa. Mąż się zbiera i zbiera żeby zobaczyć co się stało ale coś ciężko mu to idzie i tak już chyba 3 miech bez kompa.

Za dużo nie poczytałam co u Was. Widziałam, że kilka z nas zafasolczyło:-) Super gratluję.

Buziak za Was trzymam kciuki:tak:

Antilka bardzo mi przykro z powodu poronienia:-( nie mam pojęcia co się czuje w takiej sytuacji, domyślam się, że to ogromny ból, wpółczuję. Nie będziecie wiecej próbować??

Icedal hehe super, że w końcu wracacie na swoje. Dość życia z teściówką heheh;-) też mi się to marzy, niestety ja nie mam wyjścia, mieszkamy z mężem u teściowej:szok:

U nas wysypka też się pojawia od czasu do czasu ale Majka potwornie się poci, szczególnie główka, więc zwykle to są potówki. Najgorszy problem to komary i meszki. Mieszkamy koło parku i masakrycznie mi ją kąsają. Nie pomagają żadne spraye, kremy, a po ugryzieniach zostają jej bąble i strasznie je drapie.

Co najlepsze u nas dalej cyc na topie:rofl2::rofl2: nie umiem jej odmówić, mleko dalej jest, czasmi nawet ze mnie tryska. W zeszłym miesiącu pierwszy @ dostałam:angry: a tak fajnie było bez hehhe.
Są tu jeszcze jakies mamuśki "karmiące"??

Co do nocnika, to jesteśmy daleko w tyle. Młoda niee chce wcale siadać. Co prawda woła siku i kupa ale co z tego jak siąść nie chce, ucieka i leje albo kupczy po kątach.

Za to pięknie mówi. Układa zdania już nawet czasami jej wychodzą 5wyrazowe. Jest bardzo przemądrzała i wszystko wymusza krzykiem.

Hanus idę sie wproszę do Ciebie na klase:-)

Uciekam.

Pozdrawiam wszystkie listopadóweczki. Postaram się zaglądać częściej.

A tu jeszcze śpiewy w wykonaniu Majeczki :))
[video=youtube;UP65vOw8ZXA]http://www.youtube.com/watch?v=UP65vOw8ZXA[/video]


k
 
CZESC DZIEWCZYNY

U nas w miare juz sie dzien ustabilizowal.Oj tak z dwoma takimi maluchami nielatwo jest.:biggrin2:Ale juz nie wyobrazam sobie jak to bez tej mojej dwojki jest.
Dlatego dziewczyny smialo myslcie o nastepnym malenstwie.Strach ma wielkie oczy.

Gratuluje zafasolkowanym!!!bo doczytalam ze niektore z was juz sa.
Maly jest tylko na moim mleku i musze przyznac ze tym razem mam tego mleka wiecej i karmienie sprawia mi wiecej radosci niz wczesniej.Nikolke dokarmialam modyfikowanym i z cycem przygoda skonczyla sie na dobre juz po ok 4 mies. Mam nadzieje ze tym razem bedzie dluzej.
No a Nikolka wlasciwie juz przechodzi bunt dwulatka,potrafi tak histeryzowac,piszczec,nie sluchac ze czegos nie moze.Wszystko chce sama robic,nie da sie karmic tylko sama je,a ile balaganu przy tym....
Na nocnik nadal nie chce siadac a jak siadzie to juz po minucie ucieka i bez pieluchy oczywiscie potrafi wszedzie siknac na podloge mimo ze 5 min wczesniej sadzalismy ja na nocnik echhh....Kiedy w koncu przyjdzie ten dzien?????
Pieluch uzywamy 5-tek a przydalyby sie wieksze bo juz te sa na styk.Nawet nie wiem czy takie sa,musze sie rozejrzec,choc chcialabym juz miec to z glowy.
Jesli chodzi o mowe to musze sie pochwalic ze pieknie mowi,duzo!!! buzia jej sie nie zamyka,ladnie laczy wyrazy choc oczywiscie znajda sie slowa ktore przekreca:tak:Po niemiecku tez juz kilka slow poznala.

Na poczatku sierpnia Wreszcie!!! wybieramy sie do Polski,bo juz tak dawno nie bylam-od Sylwestra:szok:Posiedzimy az 3 tygodnie.Ciesze sie bardzo.
We wrzesniu chcemy chrzcic malego.
Kurcze jak te nasze dzieciaki wyrosly:happy2:

Pozdrawiam was listopadowki!!!!!!
 

Załączniki

  • 013.jpg
    013.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 40
  • 024.jpg
    024.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 39
Cześć Koleżanki
U nas zakończył się rok szkolny tzn żłobkowy. Musimy jeszcze jakoś dwa tygodnie pokombinować z opieką nad Anią i urlop!!!
Martwi mnie trochę ta nieprzewidywalna pogoda, oby nam tylko cały urlop nie lało.
Ma może któraś urządzenie do gotowania na parze? Jak to się sprawdza można w tym bez problemu ugotować ryż, albo jakąś kaszę??
 
Zwariować można z tą pogodą, rano upał teraz ulewa i burza:wściekła/y:Dzisiaj Ania nie była na spacerku i energia ją roznosi
 
reklama
Hej jest tu ktoś?
Dziewczyny widziałyście gdzieś taki kubek do picia w którym rurka jest jakby okręcona wokół. Zobaczyłam coś takiego u dziecka na placu zabaw i bardzo mi się spodobało.
Ania wczoraj dostała paczkę z USA mamy tam przyszywaną kuzynkę o dwa lata starszą i dostajemy dużo ciuszków w spadku. Rzeczy są śliczne i dobre jakościoo i co ważne w Stanach są naprawdę tanie:-)
 
Do góry