reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Czesc
Ja to od tych spacerow po lesie wczoraj 2 razy spalam w ciagu dnia. Dzis powiedzielismy znajomym i strasznie sie cieszyli, az smiesznie było. Jak ktoś juz ma dzieci to jednak inaczej reaguje. Tylko troche mi sie przykro zrobiło jak kolega zasugerował, że mało się cieszymy. Zeby chłop wiedział jak ja się boję, przez to już nie cieszę się tak jak w pierwszej ciąży, nie potrafię. Teraz jest inaczej jakoś. Jestem ostrożniejsza jakby. Ale jestem dobrej myśli, może inne dziewczyny po poronieniu to zrozumieją.
 
reklama
Witam wszystkie przyszle mamy.
Jakis czas nie bylam obecna na forum...dopadla nas grypa żoladkowa,cala rodzinka sie rozchorowala i moja biedna coreczka,ale na szczescie nie przechodzila jej tak ciezko.Teraz meczy ja jeszcze rozwolnienie.Ja mialam wyjety z zycia jeden dzien,caly przelezalam w lozku.
Teraz juz lepiej,tak wiec bede czesciej zagladac.Tym czasem zycze DOBREJ NOCY
 
co do grypy żądkowej to współczuję....
dobrze że już minęło.....
ja dzisiaj dostałam jakiegoś krwawienia....:-(
strasznie się boję... we wtorek mam usg....
chyba nie wytrzymam do tego czasu.......
 
Witajcie. O 14 30 mam usg, nie mogę się doczekać no i oczywiście mam stracha. Czy Wam lekarz na us okeślal szybkość echa plodu, bo mi tak. Seduszko mojego skarba biło 164, czy Wy macie takie informacje?
Ka...M odpoczywaj dużo, a gdyby krwawienie się powtórzylo to na pogotowie biegnij.
Odezwę się po usg. Pozdrawiam:-)
 
Cześć Mamuśki!!!
Ja ostatnio zauważyłam że zawsze jak rano się budzę to nie mam ochoty wogóle jeść śniadania, trochę mnie muli, ale jak się zmuszę to późniaj mi przechodzi. Wy też tak macie, że po posiłku was nie mdli??
 
Witajcie. O 14 30 mam usg, nie mogę się doczekać no i oczywiście mam stracha. Czy Wam lekarz na us okeślal szybkość echa plodu, bo mi tak. Seduszko mojego skarba biło 164, czy Wy macie takie informacje?
Ka...M odpoczywaj dużo, a gdyby krwawienie się powtórzylo to na pogotowie biegnij.
Odezwę się po usg. Pozdrawiam:-)
Będziemy trzymać mocno kciuki... ja do lekarza idę w tym tygodniu na pierwsze usg, bo wcześniej mi nie robił bo jak byłam 2 tygodnie temu to mogłoby nic nie być widać;-) Może to i lepiej bo się nie denerwowałam że coś jest nie tak ;-) no i kasa została w kieszeni :-p
 
Witam wszystkie mamuśki!!!
Ja jeszcze leże w łóżku, chciaż już późna godzina jak dla mnie, chyba muszę w końcu się zebrać z wyrka i pokrzątać po domku troszkę. Zostały mi jeszcze firanki do prasowania i mycie podłóg bo w sobotę już nie dałam rady :)) odezwę się później
Papa śpioszki :))
 
reklama
Do góry