reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hehehe ale fajne fotki :-)
Jak fajnie miec cos na pamiątke nie?


Byłam dziś u gin - okresliła mi ciążę ostatecznie na koniec 26 tygodnia!
Mialam też pbierana krew, ale jutro tez idę na badania w kierunku cukrzycy...wiecie będę glukozę piła...dobre to chociaż?
 
reklama
Sliczne! ja tez planuje sobie kupic farbki do ciala i namalowac cos a pozniej jakas sesyjka :-):-) fajna pamiatka :tak:



no dokladnie ;-) a pamiatke mamy, za chwilke wkleje moje zdjecia z USG 3D bo wkoncu udalo mi sie pocykac w trakcie filmiku :-)



A jaki wozeczek mialas dla Laury ? :tak:

xxxklaudziaxxx wozek dla Laury sprowadzalam z Polski.Jest trzy funkcyjny firmy Chicco CHICCO WÓZEK TRIO TOUR AUTO-FIX 2009 GRATISTOPAZI (712951266) - Aukcje internetowe Allegro
Ja kupilam ten rozowo-szary.Naprawde dobrze mi sluzyl.Teraz kupilam Laurze spacerowke-parasoleczke Macclaren.





Jak dla mnie najlepsze jest wymyc glowe, nalozyc odzywke i przed splukaniem zrobic masaz glowki (okraglymi ruchami na calej glowie i przy skroniach) A najlepiej jeszcze poprosic kogos o zrobienie takiego masazu, pelen relaks a bol przynajmniej w moim przypadku i rodziny zawsze przechodzi ;-)



Moniu ja Ci nie pomoge ale tez mialam tak ostatnio i przeszlo samo :confused:



Dziewczyny gratuluje dobrych wynikow ;-);-)

No to pochwale sie syneczkiem z 20tyg. Tak jakos mnie wzielo, mam nadzieje ze wybaczycie ze na tym watku a nie na zdjeciach...


1- synus i jego duzy mozg (po mamusi :-D)
3- usmiech mojego syna hahaha :-D troszku go przeswietlilo
4- na tym zdjeciu wklada paluszki do buzi
6- kuleczka i meskosc mojego syneczka z profilu!
7- stopeczki ;-)

Hehehe ale fajne fotki :-)
Jak fajnie miec cos na pamiątke nie?

Zdjecie super,przesliczne....i jakdobrze wszystko widac:-):tak:


Byłam dziś u gin - okresliła mi ciążę ostatecznie na koniec 26 tygodnia!
Mialam też pbierana krew, ale jutro tez idę na badania w kierunku cukrzycy...wiecie będę glukozę piła...dobre to chociaż?

W Irlandii tych badan nie robia takze nie mam pojecia :no:
 
Kurcze, a moja ginka, właściwie od początku ciąży zalecała mi branie witamin dla kobiet w ciąży. Ja biorę Falvit M i żelazo, coś czytałam na necie, że branie Materny może wpłynąć na dużą wagę dzieciaczka, ale ile ludzi tyle opini, takze stosuję się do zaleceń ginki, w końcu widzi moje wyniki:tak:

luandzia1super, że wizyta w szpitalu przebiegła pomyślnie.
pytałam jeszcze o te witaminy dzisiaj gina i powiedział że to prawda co powiedziała położna ale co lekarz to inna opinia ale chyba lepiej z tymi witaminam nie przesadzać jeżeli wyniki są dobre zwłaszcza że teraz jest tyle warzyw owoców można sobie robić soki itd

Aaaa.... jeszcze chcialam zapytac...
wczoraj zauwazylam ze na brodawkach mam sucha i złuszczona skore i zapomnialam zapytac lekarza co to. Nie macie czegos takiego??
ja mam tak od początku ciąży (z Zuzią też tak miałam) przeszło po porodzie ;-)
 
No to pochwale sie syneczkiem z 20tyg. Tak jakos mnie wzielo, mam nadzieje ze wybaczycie ze na tym watku a nie na zdjeciach...


1- synus i jego duzy mozg (po mamusi :-D)
3- usmiech mojego syna hahaha :-D troszku go przeswietlilo
4- na tym zdjeciu wklada paluszki do buzi
6- kuleczka i meskosc mojego syneczka z profilu!
7- stopeczki ;-)

No to zadowolona na pewno po takim badaniu i z takimi zdjęciami jesteś:tak: Wszystkie fotki są superaśne, ale najbardziej podoba mi się jak paluszki do buźki wkłada:-)
 
też słyszałam o tych witaminach, że maluchy na nich wielkie rosną, zwłaszcza na maternie.

Też to słyszałam, od położnej z Wrocławia, robiła sobie pazurki u mojej kosmetyczki i jak to bywa w takich miejscach: plotki, plotki itp...., tak więc siedziałam i słuchałam, na pewno po Maternie dzieci są większe.
 
reklama
Do góry