reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
JAa dziś kompletnie leniuchowałam - do niczego się nie nadaje...nie lubię niedzieli! Jutro pewnie będę nowonarodzona, ale dziś po prostu źle się czuję, jestem ospała i bez życia.
bleeee....
 
Czy mnie się wydaje czy jakoś pusto to dzisiaj? :confused:

Rzeczywiscie bardzo spokojnie dzisiaj:tak:
Ja nie odzywalam sie przez dwa dni...bylo troche sprawek i zwyczajnie nie mialam czasu:-(.
W piatek z coreczka bylam na urodzinkach kolezanki synka,konczyl dwa latka...alez byla imprezka.:-D
Laura byla tak szczesliwa,tyle dzieci,nowych zabawek,kuleczek,pileczek.slizgawek....szok:szok:,musze dodac ze imprezka byla klubie dla dzieci,wielki dom zabaw;-):-).
Wszystko chciala zobaczyc,wszedzie biegala a ja oczywiscie musialam biegac za nia:dry::tak::-),ale bylo warto.
Po powrocie do domu,kolacji i kapieli padla tak szybko:-D i spala do rana.
W sobote bylismy na spacerku a dzisiaj znowu powtorka:-) ....i teraz juz slodko spi:tak:.
I tak zlecial mi weekend.
A co u was kobietki:confused:
 
Czy mnie się wydaje czy jakoś pusto to dzisiaj? :confused:
ja dzisiaj Zoo zwiedzałam :-)

Mary, ja tak ostatnio zauważyłam tendencję spadkową na forum... Kiedyś pół dnia mnie nie było i miałam potem lekturę na ładną chwilę... A teraz jakoś ostatnio dwa dni nie było mnie i nie wiele miałam do uzupełniania...:confused: Nie wiem...:confused::confused::confused:
zawsze w weekandy sa pustki
 
kurdę ja dziś rano zauważyłam u siebie taką budyniowatą wydzielinę:no: taka biała (jak smarki wyglądała)...nie wiem czy się martwić...
 
kurdę ja dziś rano zauważyłam u siebie taką budyniowatą wydzielinę:no: taka biała (jak smarki wyglądała)...nie wiem czy się martwić...
z tego co czytalam to normalne, ze w ciazy nasilaja sie wydzieliny i uplawy ja nawet zauwazylam u siebie:sorry: ale mysle, ze jak sie martwisz to stara rada dryndnij jutro do lekarza i sie upewnij.....:tak:;-)
 
reklama
biała właśnie...ale taka bardzo gęsta, wręcz wyleciała ze mnie. Od czego to?
wiesz co, dokłądnie to ja nie wiem. To chhyba taki rodzaj śluzu, bo ja mówiłam lekarzowi i powiedział, że to normalne. miaąłm robioną cytologię i czystość i tez nic nie wyszło, więc się nei martwię. To mi się tak od czasu do czasu zdaża. Czasami np przez pól dnia.
 
Do góry