reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

czesc dziewuszki. mezus wlasnie lula malego wiec znalazlam chwilke zeby Was odwiedzic. niestety na nadrabianie nie mam zbytnio sily, bo maluszek sie daje we znaki, ale z tego co doczytalam to coraz wiecej e-ciotek sie nie moze doczekac narodzi dzidziusiow.

Kamcia nie martw sie. Uwierz mi a slowo - bedziesz wiedzialakiedy sie zacznie aprawde dziac. ja tez bylam przerazona bo nie wiedzialam czy bol ktory czuje to juz czy nie. ale jak sie juz zacznie naprawde - bedziesz wiedziala :) nie da sie tego pomylic i przegapic.
 
reklama
czesc dziewuszki. mezus wlasnie lula malego wiec znalazlam chwilke zeby Was odwiedzic. niestety na nadrabianie nie mam zbytnio sily, bo maluszek sie daje we znaki, ale z tego co doczytalam to coraz wiecej e-ciotek sie nie moze doczekac narodzi dzidziusiow.

Kamcia nie martw sie. Uwierz mi a slowo - bedziesz wiedzialakiedy sie zacznie aprawde dziac. ja tez bylam przerazona bo nie wiedzialam czy bol ktory czuje to juz czy nie. ale jak sie juz zacznie naprawde - bedziesz wiedziala :) nie da sie tego pomylic i przegapic.
andari to czekamy na szczegółowe relacje :))))
Jeszcze raz gratuluję!
 
hej dziewczyny
jestem koleżanką Heleny ,która prosiła żeby Wam przekazać,że planowaną cc ma na piątek. Ma jednak skurcze przepowiadające i lekarze ją obserwują tak na ww.
Pozdrawiam Was serdecznie , życzę szybkich bezbolesnych porodów i gratuluje pięknych maluszków :tak:
 
Mi dzisiaj od rana brzuszek się spina... I tak ćmi na dole, nie jest to ból jakiś przeraźliwy, ale coś tam mnie boli tak leciutko... Wiecie co? Ja już mam dość... Tak bardzo chciałam obudzić się dzisiaj w nocy i poczuć bóle porodowe, pojechać, urodzić i cieszyć się maleństwem... A tu znowu zonk...
 
reklama
Do góry