reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Hej :-)

Słonko jest ale duzo chłodniej niż w poprzednich dniach. Zaraz przyjeżdża mama do Asi a ja idę z Julią na I Spowiedź. Wydaje mi się ze młoda z tego sobie nic nie robi, próbowałam jej tłumaczyć dlaczego to ważne, ale weź wytłumacz dziecku jak sama nie dajesz przykładu ;-)

Czekam ze zniecierpliwieniem na @ bo zaraz piersi mi eksplodują :confused2:
 
Lotka ale przygoda! Mas prawo miec traumę.
Ja burzę uwielbiam, jest piekna :-)

Cleo na razie jeszcz nie szukałam nawet spzitala. Musze to zrobic w przysżłym tygodniu a zależy mi, by w razie czego zrobili jej to w narkozie a nie na żywca choc liczę, ze zabieg nie będzie konieczny

Zuzia ma się nieźle. Jest nieziemsko amrudna ale to pewnie po antbiotyku

Dziunka a moze i lepiej, że sobie nie zdaje prawy. Ja pierwsza spowiedź wspominam jako straszną traumę. Do tej pory do spowiedzi jak już muszę iśc to idę do najdalszego kościoła, gdzie mnie nikt nie zna i mogę odwalić sprawę na szybko i jak najszybciej uciec
 
Witajcie,
dziś dość chłodno , ale tak naturalnie i wiosennie. W czwartek to była duchota okropna, jak w lipcu. M odchorowuje wczorajszy kawalerski , ale jest dzielny. Antek wstał o 6 i sam z siebie 30 minut temu poszedł się położyć spać.

Dziunka kiedy macie Komunię?
 
19 maja.

A ja jestem wkurzona na cały świat :-D PMS jak się patrzy :confused2: lubię wolną chatę ale dziś to przesada. A nie wiadomo o której skończy, szybciej niż 18-ta nie mam co liczyć, Julka z tatą poszli na ur ciotki, brat z dziewczyną u jej rodziców a my z Asią zanudzone na śmierć.
Z placu zabaw musiałyśmy uciekać bo dzieciaki (i to takie 10-letnie) jak stado wron obsiadły te moje maleństwo, bo tylko ona miała zabawki i już nie miałam siły bronić jej jedynej łopatki :cool: zrobiłyśmy sobie spacerek ale krótki, bo młoda zmęczona więc wróciłyśmy do domku. Mam nadzieję że położy się trochę spać...

Chłodnawo jest, nawet się cofnęłam po grubszy płaszcz dla siebie i sweterek pod kurtkę dla Asi, wieje bardzo.

Gdyby jeszcze to auto było to bym sobie zorganizowała dzień, chociażby na zakupy głupie pojechała. Na piechotę nie ma co bo nie dałybyśmy sobie same rady.


Ech no to pomarudziłam.
 
HEj
dziunka, to się dziś wynudzicie jak mopsy :-)

cleo, ale Ci dobrze z tym urlopem

kilolek, zdrówka dla Małej

lotka, nie zazdroszczę przeżyć

Młody się bawi (nawet się razem dziś zdrzemneliśmy:-)), Pati zadanko odrabia a ja się obijam:-)

Proszę o odpowiedź: jak mam rozpoznać, że Arek nie ma już ospy i mogę Go wyciągnąć na dwór??? nie mam koncepcji, a już w domu fioła dostaję. A druga dawka ospy w domu się przyczaiła i Pati nie daje się

miłego wieczorku
 
Jak już ma same strupki i nie pojawiają się nowe bąble to znaczy że ospa ma się ku końcowi. Uważaj tylko by nie opalić tych śladów po ospie, także krem 50-tka obowiązkowo, bo słonko już nieźle grzeje (ja po kilku dniach wylegiwania się na ławce na placu zabaw mam już nieźle buzię opaloną).
 
Hej!
dziunka to dołączam do grona nudzących się! mąż pojechał pomalować mieszkanie naszym lokatorom, ja byłam z Martyną u moich rodziców, zrobiłam mamie pasemka, pojechałyśmy do tesco i kupiłam Martysi tego obiecanego kucyka ;-) przy okazji kupiłam jej majteczki, bo wyrasta ze wszystkich, które mamy :-)rośnie moja dupcia :-D
wróciłyśmy do domu i obie z Martyną spałyśmy! ona 2 godziny, a ja godzinkę :-Doj dobrze mi to zrobiło!
faktycznie dziś chłodno, choć po południem wyszło słoneczko i jutro się na działkę szykujemy :-D

Ja zrobiłam sobie w internecie symulację swojej przyszłej kuchni, Martyna teraz ogląda swoją ukochaną bajkę, mąż dzwonił, że już jedzie, ale nie mam dla nas pomysłu na wieczór :-( pewnie P się położy spać, bo będzie zmęczony, a my z młodą pourzędujemy z tymi jej kucykami :-Do mi tu wymyśla różne zabawy :-D

Rozkłada mnie jakiś wirus! kicham co chwila, nos mi się zapycha, doszedł kaszel i ogólnie kiepskawo się czuję :-(

Miłego wieczorka :-)
 
reklama
Hej,

Gawit zdrowka.
Ja ostatnio tez musiałam Kubie kupić majteczki bo dupka urosła :-D Rosną te nasze dzieci.

Jaki rozmiar buta noszą Wasze dzieci? Bo normalnie sie wkurzam jak sie mnie ludzie pytają czy nie ma za dużych butów moje dziecko. Kurcze przeciez nie wyglada, zeby były za duże. Wysoki jest a teraz kupiliśmy mu buty i wyglądają na duże ale są dobre. Ach, tez sie nie mam czym przejmować :)

kilolku ja tez bardzo lubię burze :tak: Ale odkąd tutaj mieszkam to była 3 czy 4 razy, raczej 3...nie wiecej.

Dziunka i jak samopoczucie?;-)
 
Do góry