reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hej, zgram Wam po południu jak brat wróci z okrętu.


Wiecie co, chyba zatrułyśmy się goframi z bitą śmietaną, no ew. tymi lodami, ale bardziej te gofry obstawiam. Ledwo Asia zasnęła, mnie zaczęły męczyć mdłości, bolał żołądek. Monia to samo. :-(A dziś jak ręką odjął. :tak: Tzn u nas, bo Asia wydawała się w porządku, a jednak nie ma apetytu i temperatura zaczyna rosnąć, na razie czekam z nurofenem i zastanawiam się nad wizytą u lekarza...
Zjadła "aż" trzy łyżeczki jogurtu... i jojczy....a tu na zakupy muszę jechać.

Mój A teraz dzień w dzień do 19, 20 pracuje, w sobotę cudem skończył o 15. Przecież to jakaś masakra:confused2:


O Asia śpi.
 
reklama
Witajcie,
grrr dziunka masz rację zimno jest okrutnie. GRube kurtki wyciągnęłam , bo nie da sie inaczej. Nabrałam dziś ochoty na barszcz ukraiński- już się gotuje:tak:
w sklepie pomidory i ogórki pachną już coraz piękniej!!

Dziunka czekamy na filmik
 
Hej, hej :-)

Sorki za niewstawienie filmiku ale mojego brata wczoraj dopiero o 22 zobaczyłam, już mi się nie chciało od niego tel brać, więc dziś po południu wgram.

U nas słońce, ale zimniasto okropnie, brrrr....
 
Zazdroszczę! Oby Wam pogoda dopisała!


My mieliśmy tyle planów i stanęło na tym że nie mamy żadnych. Dębki odpadły bo za zimno, Ilonkę chcielibyśmy odwiedzić ale u Asi ta gorączka nie-wiadomo-skąd więc lepiej nie ryzykować. Ech :-(
 
reklama
Do góry