reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

mojej jak już się uda przyjąć pozycję do raczka to jedna noga podwinięt i dopóki ktoś nie powie coś do niej to wraca do siadu albo stęka, ale jk już zerknie że patrzę to ryk ,też z tych leniwych :) kieyś tam ruszy i ponarzekam że nie mogę zdazyć :D:D:D

usnęła mi po 21 bo sąsiedzi oglądali mecz śląska i wrzeszczeli, jak tyko się skończyl padła sama
 
reklama
Hej dziewczyny :-) dziękuję za wszystkie opinie na temat chodzika. Postanowiłam, że my też nie będziemy tego sprzętu używać, a jak już zajdzie taka potrzeba to tylko na kilka minut.
Dziś u nas piękna wreszcie letnia pogoda więc dużo przebywamy na dworze. Teraz mój księciunio śpi ale w domu bo sąsiedzi koszą trawę to w wózku by się nie wyspał :no:

Chciałabym się też pochwalić :happy: Krzysiowi wyszedł 3 ząbek - górna jedynka :tak:
i jeszcze jeden powód do dumy - Krzysztofek wygrał lipcowe głosowanie i będzie w wielkim w finale w listopadzie. Mam nadzieję, że i wtedy będę mogła liczyć na wasze głosy :-) a wszystkim tym co głosowali teraz bardzo dziękuję.
Pozdrawiamy
 
Tygrysku my nie używamy chodzika i nawet nie mamy, zresztą Leonard chodzi przy meblach i stolikach i już powoli zaczyna się puszczać, więc nie widzę sensu.
Gratulacje zębolka, u nas nadal zębów brak i co lepiej nie przewiduję w najbliższej przyszłości niczego.

Mój Leosiński wkroczył w fazę "wszystko mnie śmieszy, wszystko jest śmieszne" i chicha się non-stop. Ładnie je, w dzień śpi 3 razy po 40 minut, ale za to w nocy budzi się nawet do 12 razy.
Wymawia sylaby w sensie ma-da-ta-ka tylko podczas jedzenia albo marudzenia, jak się bawi to jest tak skupiony że nic z niego nie wydobywa się :-)
I jest przesłodki, najsłodszy na świecie!
 
u nas tez nie mamy chodzika i nawet gdybysmy chcieli to nie ma po co bo na próbe u bratowej wsadziłam ich do chodzika to tylko kombinowały jak z niego wyjsc zeby same mogli chodzic przy meblach
 
Witajcie mamusie :-) Krzyś jest z dziadkiem na dworze więc mam chwilkę dla siebie ufff ;-) Któraś pytała czy dzieciaczki śpią na podusiach to odpowiadam, że mój maluch śpi na boczku więc bez podusi by mu było niewygodnie, dlatego mamy troszkę grubszą niż te płaskie.
Mam też do Was kolejne pytanie: czy dalej wozicie dzieci w nosidełkach czy już macie zamontowane foteliki na stałe? My jeszcze jeździmy w nosidełku ale Krzysiowi już jest strasznie ciasno i zastanawiamy się nad przesadzeniem go do następnego fotelika.
 
tygrysku,
u nas też nadchodzi pora zmiany, doczytałam, że te montowane tyłem do kierunku jazdy sa pięciokrotnie bezpieczniejsze dla malucha
do taj pory znalazłam takie tylko dla przedziału 0-18kg
Berber Hektor - 215zł
Coceco Cocoon 374zł
Fisher rice Cosmo Cocoon 249zł
4baby DRAGON 189zł

większych montowany tyłem nie znalazłam;/ W jakim wieku dziecko osiąga wagę 18kg?
moja Hanuk waży teraz tak na oko ok 8,5kg
jeździmy teraz w nosidełku maxi-cosi

hania przyniosła pierwszą zdobycz ze żłobka - katar :/ męczy sie bidula. Kupiliśmy jej dziś maść majerankową, zobaczymy czy pomoże

Dobranoc
 
reklama
lasotka- te do 18kg, przyjęto, że to do 4 lat, ale zazwyczaj starcza do 3.

Oto foteliki montowane tyłem:
Są już dostępne w sprzedaży foteliki:
- BeSafe iZi Combi X3 (montaż z użyciem 3-punktowego pasa i dodatkowych pasków),
- Besafe Combi X3 ISOFIX (montaż z użyciem ISOFIX),
- BeSafe iZi Kid X3 ISOFIX (montaż z użyciem ISOFIX),
- Maxi-Cosi Mobi (montaż z użyciem 2 lub 3-punktowego pasa i dodatkowych pasków),
- Fair Bimbo G0/1 (montaż z użyciem dodatkowej ramy ISOFIX),
- Recaro Polaric (montaż z użyciem ISOFIX),
Niektóre z nich są do 25 kg.

Ich cena to od 500 do ponad 1000 zł.
 
Do góry