reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Życzę Ci tego z całego serca!! Ja właśnie dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie krechy. Niesamowity widok, tym bardziej że miałam trudności z zajściem w ciążę. I z tego co obliczyłam to urodzić powinnam w listopadzie, chociaż może to być jeszcze październik,bo do zapłodnienia doszło raczej w styczniu.
Trzymam kciuki:).
 
no pewnie masz rację z tym październikiem:)
ale nowy wątek LISTOPAD 2010 niech już zostanie,mam nadzieje ze jako dwie przyszle mamusie październikowo- listopadowe bedziemy sie kontaktowac i wspierac:)
 
Wszystkim mamom listopadowym życzę spokojnej ciąży, radosnego oczekiwania na narodziny maluszków:-D
czas szybko leci-jeszcze niedawno sama robiłam test:tak:Teraz Antek ma już prawie 3msc
Listopadowa mama 2009
 
dziewczyny, gratuluje Wam pięknego stanu:-)
ale mam do Was pytanie, bo ja jestem mamą październikową 2006, ostatni @ miałam 12.01, zaszłam w ciąże na przełomie stycznia i lutego, a dowiedziałam się na początku marca i wtedy był już 7 tydzień a termin porodu miałam na 21.10 urodziłam 14.10
Więc myślę,że Wy też macie termin na październik 2010:-):-)
oczywiście nie piszę tego żeby Wam dokuczyć, tylko Wam pomóc:-)
 
paulka82 to ja popełniłam błąd, bo rano robiąc test ze szczęścia i rozkojarzenia zaczęłam liczyć od dzisiaj, i dlatego wyszedł mi listopad:).A tak jak mówisz powinnam liczyć od przełomu stycznia/lutego, dlatego z pewnością będzie to październik:).
 
reklama
paulka82 to ja popełniłam błąd, bo rano robiąc test ze szczęścia i rozkojarzenia zaczęłam liczyć od dzisiaj, i dlatego wyszedł mi listopad:).A tak jak mówisz powinnam liczyć od przełomu stycznia/lutego, dlatego z pewnością będzie to październik:).

wiesz to nie było złośliwie, tylko,żeby Wam pomóc, bo potem by wyszło,ze coś nie tak,ze ciąża za mała itp, tak czy siak GRATULACJE!!!!!:-):-):-)
 
Do góry