reklama

Listopad 2010

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2010' rozpoczęty przez lunatyczka, 9 Luty 2010.

1. lunatyczka

lunatyczka Zaciekawiona BB

Widzę że takiego miesiąca jeszcze tu nie ma, więc zakładam i zapraszam listopadowe mamusie:-).
    Wpisuję się jako pierwsza:).

2. kremofka

kremofka listopadowa mama

witam, mam przeczucia ze tym razem się uda :)

3. reklama
  4. lunatyczka

Życzę Ci tego z całego serca!! Ja właśnie dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie krechy. Niesamowity widok, tym bardziej że miałam trudności z zajściem w ciążę. I z tego co obliczyłam to urodzić powinnam w listopadzie, chociaż może to być jeszcze październik,bo do zapłodnienia doszło raczej w styczniu.
    Trzymam kciuki:).

5. kremofka

Ostatnia edycja: 9 Luty 2010
  6. lunatyczka

no pewnie masz rację z tym październikiem:)
    ale nowy wątek LISTOPAD 2010 niech już zostanie,mam nadzieje ze jako dwie przyszle mamusie październikowo- listopadowe bedziemy sie kontaktowac i wspierac:)

7. martolinka

martolinka Mama i nie tylko :-)

Wszystkim mamom listopadowym życzę spokojnej ciąży, radosnego oczekiwania na narodziny maluszków:-D
    czas szybko leci-jeszcze niedawno sama robiłam test:tak:Teraz Antek ma już prawie 3msc
    Listopadowa mama 2009

8. paulka82

paulka82 Fanka BB :)

dziewczyny, gratuluje Wam pięknego stanu:-)
    ale mam do Was pytanie, bo ja jestem mamą październikową 2006, ostatni @ miałam 12.01, zaszłam w ciąże na przełomie stycznia i lutego, a dowiedziałam się na początku marca i wtedy był już 7 tydzień a termin porodu miałam na 21.10 urodziłam 14.10
    Więc myślę,że Wy też macie termin na październik 2010:-):-)
    oczywiście nie piszę tego żeby Wam dokuczyć, tylko Wam pomóc:-)

9. kremofka

ja dopiero test obie za 10 dni, wiec napewno nie bede mama 10.2010

10. reklama
  11. lunatyczka

paulka82 to ja popełniłam błąd, bo rano robiąc test ze szczęścia i rozkojarzenia zaczęłam liczyć od dzisiaj, i dlatego wyszedł mi listopad:).A tak jak mówisz powinnam liczyć od przełomu stycznia/lutego, dlatego z pewnością będzie to październik:).

12. paulka82

paulka82 Fanka BB :)

wiesz to nie było złośliwie, tylko,żeby Wam pomóc, bo potem by wyszło,ze coś nie tak,ze ciąża za mała itp, tak czy siak GRATULACJE!!!!!:-):-):-)

Poleć forum