reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Gratuluje dziewczyny :-)
Ja się urodziłam w listopadzie (Skorpiony), tak samo jak moja starsza siostra:tak:
Moja mama mówi, że dzieci z listopada są świetne póki nie dorosną, mało płakałyśmy, mało krzyczałyśmy dopóki nie nauczyłyśmy chodzić bo jak już umiałyśmy to byłyśmy wszędzie :rofl2::rofl2::rofl2:

Ale to zależy od charakteru dziecka a nie od znaku zodiaku:-)
 
gratuluje wszystkim listopadówkom 2010 :)) jeszcze nie tak dawno ja to przeżywałam a teraz już mała jest na świecie :)) trzymam kciuki za was i waasze kropeczki :))
listopadówka 2009 (urodziłam dopiero 4.12)
 
nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test, jest druga kreska ale jeszcze bardzo blada, za kilka dni powtórzę test, ależ się ciesze gdyż to moje 3 podejście :tak:
 
nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test, jest druga kreska ale jeszcze bardzo blada, za kilka dni powtórzę test, ależ się ciesze gdyż to moje 3 podejście :tak:

Gratulacje:-) czyli jestesmy prawie w tym samym czasie:-) u mnie tez kreseczka byla jasniejsza:)


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny tak patrze i widze ze listopad jest nizej niz inne miesiace i moze ktoras z was wie dlaczegi i jak zrobic zeby byl razem z innymi miesiacami?????:no:

 
A jestescie nizej niz inne miesiące poniewaz w lini wyzej juz sie wecej nie zmiesciło. Ale spokojnie- zaczeliscie tworzyc kolejna linijke :-) Za kilka tygodni dołyczy do was grudzień 2010. wiec juz nie bedziecie sami ;-)
 
reklama
Do góry