reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
świetnie,że ten wątek juz jest mam nadzieje,że
do niego dołącze a termin bym miała na 6listpad.:-)
Proszę Boga aby się udało.

 
Trzymam kciuki, aby te mamy które liczą na listopad 2010r. doczekały się II upragnionych kresek na teście ciążowym.
Mama wrześniaka 2003r., listopadowego 2005r oraz oczekująca wrześnióweczki 2010r.
 
tusia26 tak, ja jestem październikowa, ale w szale radości jak zrobiłam test, zaczęłam liczyć od lutego i dlatego wyszedł mi listopad, potem dziewczyny nakierowały mnie że to raczej październik:-).
 
Ehhh łezka się w oku kręci..... :-) Dopiero co byłam w wątku listopadowym 2009 a tu już kolejny roczek :) Wszystkim mamusiom tego co najlepsze i radosnych 9 mcy :)))

//"Listopadowa" mama z 01.12.09 :)))
 
reklama
mam nadzieje ze i nam czas szybko zleci :tak:, ja test zrobię już w niedziele jeśli będzie pozytywny to moja data będzie 1 listopada ;-)
 
Do góry