reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Obecnym i przyszłym listopadóweczkom życze spokojnych 9 miesiecy.
Z sentymentem mysle o listopadowkach bo mialam termin na 7.XI.2008r. a urodziłam 21.X, takze wszystkim mocno gratuluje:-)
 
jejku! już listopad 2010! Przyszłym mamom życzę spokojnej ciąży i łatwych porodów. Zleci Wam bardzo szybko:) Pozdrawia Mama Listopadowa 2009
 
Ogromne gratulacje listopadóweczki:happy:
Samych dobrych wieści na forum:tak:
Czas tak szybko leci,pamiętam jak sama robiłam test i z bijącym sercem oczekiwałam dwóch kreseczek;-)
Powodzenia dwupaczki
Czerwcowa mama Jędrzeja:-):-)
 
Dziewczyny gratuluje i zycze spokojnych 9 miesiecy. Pewnie nie raz do Was zagladne. Rok temu to ja pisalam ze jestem w ciazy a teraz moj Listopadowy Oliverek ma juz prawie 3 miesiace.

POWODZENIA :-D:-):-):-)
 
Chyba faktycznie już najwyższy czas na mamy listopadowe :-)
Dziewczyny życzę wam wszystkiego co najlepsze! Spokojnych 9 miesięcy ciąży i samych pozytywnych wieści! :tak: No i oczywiście....

 
reklama
To jest niesamowite jak wydaje Ci się, że jesteś na początku ciąży (sierpnióweczka),a tu na forum wskakują już listopadówki:) Gratuluję Wam kobitki...obyście szczęśliwie dobrnęly do 9 mieś ciąży:)
 
Do góry