reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

serdeczne gratulacje dla listopadowych mam:-)
trzymam kciuki za wasze fasolki:-)
życzę Wam duuuużo zdrowia:-)
Serdecznie pozdrawia czerwcówka 2010
 
reklama
Kochane Listopadowki 2010!

Zycze Wam, kazdej z osobna,
spokojnych 9 miesiecy
i
szczesliwego, bezbolesnego rozwiazania!

Duzo zdrowka kochane!

LISTOPADÓWKA 2009
 
witam :) jesatem mama listopadowa z 2009 i na to wychodzi ze zostane mama listopadowa 2010:) strasznie sie ciesze :)poza tym gratuluje pozostalym :)

mam nadzieje ze spodoba sie wam na naszym forum ;)
 
To juz? minął cały rok? Mój Boże :). Same zobaczycie jak to szybko minie :) A teraz cóż... dużo śpijcie :))))) i powodzenia dziewczyny!
 
Witam.;-)
Ja rowno za tydzień będe wiedziec na 100% czy sie udało
ale mam przeczucie,że tak :-) zobaczymy czy intuicja nie zawodzi.
A Listopadóweczkom Gratuluję.:tak:
Dziewuszki jakos szybko dowiedziałyście się o ciąży bo na suwaczku było 3 tyg i dwa dni,jak to zrobiliłyście?
Buziak.
 
Witam wszystkie listopadowki 2010. Czas bardzo szybko leci ;-) Dokladnie rok temu sama robilam test . Życze Wam duzo zdrowka, usmiechu na twarzy i ekspresowych porodow. Listopadowa mama 2009r ;-)
 
reklama
Do góry