Hej mamuski!
My po spacerku, ale pogoda dziś nie rozpieszcza, deszczysko a na ulicy błocko pośniegowe i mega kałuże, no ale się ruszyliśmy!
Niuniunia, Kasiek, Syl, Mirelka współczuję marudkania bobików, biedaki męczą się z tymi ząbkami, ciekawe kiedy na nas kolej przyjdzie??
Gola ja tez mam fotelik, ale Cabrio Fix z bazą Family Fix i jestem b.zadowolona, że bezpieczniej i nie trzeba się użerać z tymi pasami.
Ponko ale numer wycięli ci studenci, co to za uczelnia jeśli mogę spytać? Dziwne, że władze uczelni tak szybko zwalniają osobę, która wykłada tyle przedmiotów po takim pisemku od niezadowolonych studentów???
Ankusch powodzenia z wyrabianiem ciasta, odstaw w cieplutkie miejsce do wyrośnięcia! A twoja Martynka pracuje nad kupką w nocy tak samo jak mój Artur, stęka bieedny i muszę go brać do nas do łózia.