reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
sucha :) ale wiem ze dużo dziewczyn ma dużo śluzu i bardzo sie boi ze to @ i co chwile biega do wc sprawdzić a potem rodzą piękne dziedzi bo @ nie przyszła :)
 
Hej dziewczyny :-)
No ja tez zaczynam pobijac rekordy w spaniu :-D rano pobudka kolo 6 :eek: bo glodek meczy :-p zjadlam kanapeczki,napilam sie cieplej herbatki i poszlam spac :-D i wstalam kolo 10 :-D a teraz to kombinuje co by tu na obiadek zrobic i nie mam zbytnio pomyslow wiec miesko mielone wyciagnelam i cos bede kombinowac :-D
A wy dziewczyny jak tam wasze samopoczucie,macie jakies dolegliwosci ??
 
agnieszkak2 ja juz po dniach płodnych mialam cały czas susze aż do dziś :tak: tak więc niemal zero śluzu

Rysica tez mialam niewyraźna kreskę na teście i następnego dnia poszłam do gina. Powiedział mi, że to nie ma znaczenia gdy jest kresta niewyraźna i że ciąża na 100% ;-) Zbadał, potwierdził.... Co do terminu na 22. 11 to bardzo ladna data ;-) moja rocznica ślubu :tak: Radosnych 9 msc zycze!

Tak propo spania....
Zazdroszcze dziewczyna które moga pospać ;-) Mnie dziecko robi pobudke o 6 rano a i w nocy czasem wstaje. W pierwszej ciaży moglam sobie pozwolić na 12h snu w nocy :-) a teraz :eek: Chyba będę musiała włączyć drzemki w ciągu dnia bo coś czuje, że nie dam rady uciągnąc takiego trybu zycia jak teraz :-p
Poza sennościa czuje się świetnie. Częściej uczucie głodu i chęć korzystania z WC, no i czuje że tam w brzuszku coś się dzieje :-)

Pozdrawiam takze nowe mamy!
 
agnieszkak2 ja na początku (chyba zaraz jakoś po owu) miałam dużo śluzu białego, lepkiego. Dwa razy zdarzył się taki grudkowaty. Niestety teraz nie powiem Ci jak on wygląda, bo od długiego czasu biorę luteinę dowcipnie wiec ona mi burzy obserwacje:no:

Dziewczyny ja siedzę w pracy i straaaasznie chce mi się spać. Mam tak od wczoraj:/ Spałam dziś w nocy prawie 8 godzin ( co dla mnie to max dużo) a i tak czuję się strasznie zmęczona i śpiącą. Nie wspomnę już o leniu który mi towarzyszy:eek:
 
Witam jestem Ania też w listopadzie będe mamusią termin na 2listopada..:)pozdrawiam wszystkie nowe mamuśki
 
reklama
Witam!!
Jestem tu nowa i chciałam sie serdecznie przywitać!!
Gratuluje wszystkim którym biją teraz dwa serduszka:-)
Ja również znajduje sie w gronie mamuś Listopad 2011 :-)
Jestem juz Mamusia październik 2006 :-)
A teraz to dopiero poczatek bo 5 tydzien
Pozdrawiam
 
Do góry