reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Witam po burzowej nocy w pochmurny dzionek jutro wizyta oby było lepiej niż ostatnio mam nadzieję że łożysko przesuneło się ku górze i już zagrożenia miną ale martwi mnie jeszcze podniesione krwinki białe norma 10500 a ja mam 15670 wiem że normy są dla kobiet w moim wieku ale nie ciężarnych Pani w labolatorium powiedziała mi że często i przeważnie zawsze te biaŁE KRWINKI SIE PODNOSZĄ I NIE JEST TO COŚ ZŁEGO ALE JEDNAK POWTÓRZYŁAM BADANIE BO W CZW3ARTEK JAK ROBIŁAM TO BYŁAM W OGROMNYM STRESIE i może to przez to krwinki białe podwyższone mogą wskazywać na stany zapalne w organizmie ja czuję się super więc mam nadzieję że teraz wyjdzie dobrze zrobiłam jeszcze CRP ale w ciązy i CRP i Ob zawsze są PODWYŻSZONE W CIĄŻY WIĘC NIE WIEM CZY TO MIAŁO SENS ALE JAK JUŻ JUTRO IDĘ DO LEKARZA TO CHCĘ MIEĆ WSZYSTKIE BADANIA ZROBIONE BY NIE BYŁO NIE DOMÓWIEN sorki za duże literki
 
a jakie masz normy podane i ile masz tych krwinek białych ??? ja miesiąc temu miałam jeszcze wszystko w normie pierwszy raz tak mi się zdarza
 
Cześć dziewczyny! Co do spania to ja nie mam z tym żadnego problemu. Uwielbiam spać i zawsze sobie jakieś miejsce znajdę. Ja nadal śpię na brzuchu mimo, że faktycznie robi się coraz większy:-) Natomiast kawę rozpuszczalną uwielbiałam pić a teraz nawet nie wącham. Ja odebrałam moje wyniki bo jutro wizyta i nie jestem zadowolona. Wyniki mam prawie wszystkie poniżej normy. Co mnie bardzo zdziwiło, bo nigdy nie miałam z tym problemu a ostatnie badania miałam pół roku temu i były o wiele lepsze:-( No cóż... zobaczymy co jutro gin powie.
 
Nie biorę żadnych witamin ponieważ czekałam jakie wyniki będą. Ja nie jestem zwolenniczką łykania witamin. Na razie będę próbowała może w naturalny sposób je poprawić a jak się nie uda to zacznę coś łykać.
 
Nie biorę żadnych witamin ponieważ czekałam jakie wyniki będą. Ja nie jestem zwolenniczką łykania witamin. Na razie będę próbowała może w naturalny sposób je poprawić a jak się nie uda to zacznę coś łykać.

Olli, ja bym się na twoim miejscu nie bała witamin w takiej sytuacji. Jesli wyniki masz obnizone to znaczy, ze czegoś w organizmie brakuje. Nie zawsze tak łatwo uzupełnic niedobory w naturalny sposób.
Oczywiście zrób jak uważasz, ale jesli nie zdecydujesz się na witaminy to pamiętaj aby częściej kontrolowac wyniki.

U mnie np. mimo brania witamin (Femibion) wyszły lekkie niedobory hemoglobiny i kilku innych parametrów. Nie były to jeszcze wyniki bardzo niepokojace, ale jednak ciut poniżej normy. Dlatego też zdecydowałam sie zmienić suplement na inny (pharmaton matruelle) i mam nadzieję, że kolejne wyniki beda juz prawidłowe.
 
reklama
Witam Dziewczyny :) ja właśnie po śniadanku, jeszcze dopijam kawkę :)

olii myślę podobnie jak pola, że witamin nie należy się bać, tym bardziej w ciąży, Maleństwo ma jednak duże zapotrzebowanie na witaminy i sporo od nas ciągnie, stąd słabe wyniki. Ja póki co biorę Femibion.

Zastanawiam się nad kupnem tego rogala bo ostatnio naprawdę nie umiem znaleźć sobie miejsca w łożku, rzucam się z jednego boku na drugi, często ląduję na plecach z rękami za głową mimo, że wcześniej nigdy w ten sposób nie spałam.
 
Do góry