reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Myślałam, żeby się zaopatrzyć w rogala, ale odwlekałam to, bo stwierdziłam, że mam malutki brzuszek i jeszcze nie ma potrzeby, ale teraz to nieuniknione, oczywiście odespałam swoje (z nudów), i niedawno wstałam :) no bo co mam robić w niedzielę?
 
reklama
Witaj ras !!

Dreddka uśmiałam się z tego rogala, że Twój mąż z nim śpi :)

Naughty&Happy mnie na początku ciąży też odrzuciło od kawy a na zapach parzonej dźwigało mnie, ale potem już wróciło do normy, teraz piję kawę Ricore.
 
Witam nowe mamusie:) coś tu ostatnio pustki.... Ja też się nad rogalem zastanawiam, w pierwszej ciąży wogóle nie słyszałam o takiej poduszce, na pewno były tylko nie tak popularne. Kawa też mi nie smakuje za to inke odkryłam na nowo - pyszotka:)
Strasznie nudna i śpiąca ta dzisiejsza niedziela... i ta brzydka pogoda :(
 
Ostatnia edycja:
Ja dostałam rogala na dzień dziecka:-)ale jeszcze nie wypróbowałam, mam nadzieje, że uprzyjemni mi spanie, bo teraz okropnie się wiercę.
 
ja pozwalam sobie czasem na kawe. jak sie chodzi do pracy, ma juz chorujace czesto dziecko, kore nie przesypia nocy to ta jedna kawa nierzadko ratuje zycie.
a rogala w pierwszej ciazy nie kupowalam, zrolowałam taką cieńsza kołdrę i też swietnie sie sprawdzila. sprobuje tak i tym razem.
 
Byłam dzisiaj w realu oddać arbuza, Miły kupił (specjalnie dla mnie zresztą) i jak rozkroiłam to się okazało, że sama woda wypłynęła :baffled:

Przy okazji tych arbuzowych przygód, okazało się, że w realu ciąg dalszy dnia dziecka. Lego stoiska były, liczne stoliczki z lego duplo (dla mniejszych) i w gablotkach budowle różne do ogladania. Antek pięknie się pobawił :-) Ja w miedzy czasie skoczyłam do h&m'u i sobie lniane ciążówki zakupiłam. W sumie to w całkiem fajnej cenie, za 60zł :tak: A juz od dawna szukałam takich, taki prezent na dzień dziecka ;-) dostałam od Mamy pieniażka na prezent.
 
Witam poniedziałkowo;-)
U nas pogoda okropna-w nocy była taka ulewa ze nie wiedziałam co się dzieje
teraz pochmurnie i brzydko:-(

naughty pokażesz jakie te spodnie kupiłaś??

co do rogala to podobno fajna sprawa bo później może służyć jako poduszka do karmienia maleństwa
u nas miły za rogala robi-on śpi na brzuchu więc ja na nim układam nogi..to jedną albo obie i też świetnie się sprawdza:-)
 
reklama
Moni-ka, ja mam dokładnie to samo tzn przed ciąża niezwykle rzadko piłam kawę a teraz bardzo często mam na nią ochotę. Zamiast tradycyjnej kawy wybieram jednak inkę i muszę przyznać, że ona pod względem smaku w zupełności mi wystarcza.
A jak mam zapotrzebowanie na kofeine to kupuję małą puszkę coli :)
 
Do góry