reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

KINIA trzymam kciuki, mleko mam tylko odkąd w szpitalu musiałam dokarmiać mm to cyca przestała chcieć ssać :(

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja podaję wit. K (D3 podaje się niezależnie od sposobu karmienia), ale moja dostaje mm raz dziennie max 40 ml. Położna poradziła mi żebym zapisywała sobie kiedy karmię i czy mm czy kp. Później z pediatrą łatwiej będzie na tej podstawie ustalić cy podawać wit K czy nie. W piątek będę u pediatry to zdecyduje czy podawać czy odstawić.

dziewczyny a słyszałyście coś na temat związku wit. K z problemami brzuszkowymi? Położna mojej koleżance powiedziała, że wit. K może powodować wzdęcia
 
kinia &&&&&&&& bedzie dobrze

ja K nie podaje, bo dokarmiam MM, ale nawet nie sprawdzam ile podaje, lekarka zawsze mi mowila zeby nie podawac, chyba ze sie karmi samą piersią. to o problemach brzuszkowych slyszalam, moze cos w tym byc, moich chklopcow wszystkich dokarmialam i wszystkim nie dawalam K nigdy i nigdy nie zaznalam co to kolka itp... wszystko ok zawsze mieli z brzuszkami.

hmm trzeba by chyba suwaczki poprzerabiac :)
 
Kinia, teraz to juz bedzie moment. Dasz rade! Na porodowce czas leci mega szybko.
Co do wit K to moja Ida dostala zastrzyk zaraz po urodzeniu.
 
Gosikk no to ładnie mala przybiera, my sie wazymy jutro. Moja Ida z 4100 spadla do 3630. Po 3 dniowej wizycie w szpitalu w poniedziałek bylo 3810. Mam nadzieję, ze teraz juz bedzie tylko na plusie. Mam stresa przed jutrem.
 
Kinia mam nadzieję, że już tulisz maluszka.
Gratulacje dla Mamuy_32 i Jagi

Dzisiaj mieliśmy ostatnią wizytę położnej. Krzyś waży 4330
 
reklama
Do góry