reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Mamy karmiace butla - jak idziecie z dzieckiem z domu to jak organizujecie jedzenie? Np. Jakby zglodnialo na spacerze.
ja zawsze karmiłam tuz przed wyjsciem, a jak cos to mozna wziac butelke z mlekiem w termoopakowaniu. ale zazwyczaj maluch i tak spi caly spacer, dopiero po powrocie do domu wita sie z wrzaskiem "jeeeeść!" :-D
 
Kinia gratulacje!!! Teraz odpocznij bo Ci się należy ;-)

relepka a ile wizyt położnej miałaś? U mnie dzisiaj będzie 4 wizyta i ciekawa jestem czy jeszcze do nas przyjdzie czy już nie.

Dziewczyny karmiące kp ile wasze maluszki przybierały tygodniowo? Tak mniej więcej
 
Kiniaaa gratuluję :) :) :) maselko zima karmienie na dworze jest chyba bez sensu, ja tez wychodze po karmieniu. Mieszanki gotowej nie mozna trzymać wiec mozna kupić takie pojemniki gdzie będzie woda i osobno proszek. No i skoro to zima to termoopakowanie na wode. Innego wyjscia nie widze. Ja w necie kupiłam takie gotowe mm jak maja w szpitalu po 90ml. Drogie jak piorun ale będzie w razie w. Raz karmiłam poza domem bo dlugo w przychodni byliśmy ale to jednego cycem a dla drugiego mialam odciagniete.
 
Juz jestem sama w pokoju z synkiem Jezu jest taki cudowny ... porod byl ciezki o 23 przebili mi wody pod wplywem oxy malemu spadlo tetno 2 razy do 98 przy ostatnim razie juz chcieli uzyc vacume zeby go wyciagnac ale sama dalam rade go wupchnac odrazu zaczal strasznie plakac i plakal chyba ze 40 min teraz spi zjadl po raz drugi i dalej spi czy wasze dzieci tez tak spaly po urodzeniu? Wazy 3.336 kg i ma 52 cm dlugosci ...
 
reklama
Kinia gratuluje!
odpoczywajcie, synek też musi odespać

Reni84 miałam 4 wizyty
waga 09.11 3510g
13.11 3555g i wtedy wylądowaliśmy w szpitalu
nie pamiętam jaką wagę miał na wyjściu ale już w w szpitalu zaczął przybierać
25.11 4070g
2.12 4355g
 
Do góry