reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Zgadzam się pierwszy trymest najgorszy bo jeszcze wszystko takie niepewne. Ale pozniej jak zobaczymy buzię zamiast fasolek zapomnimy o tym :) stres nie jest żadnej nam wskazany
 
reklama
Gusia- przykro mi bardzo :*

Justyna- szkoda że jesteś w szpitalu, ale lepiej tak niż by się coś miało dziać.
a co do plamienia- ja miałam w zeszłym tyg. lekarz powiedział że w okresie implantacji zarodka tak może być i lekkie plamienia są normalne.

Mama290 - ja się strasznie obawiam tego co będzie po. i czy donoszę , bo boli mnie brzuch, za dużo nie mogę robić bo mnie boli bardziej. a twoje bliźniaki to jedno czy dwujajowe?

co do spania, to ja przeczytałam że powinno się spać 10h.min w nocy i robić drzemkę w dzień. a ja wstaję jak głupia koło 5 i się wiercę i kręcę i budzę co chwilę... a w dzień jak się położę to niby się oczy kleją a spać nie idę.
 
Calineczko= skoro mówisz że tak dużo, to czemu nie pójdziesz na NFZ. ja chodziłam tak 6 lat temu i teraz też tak chodzę, do tego samego gina.
a co do 3 usg.- to w każdej ciąży lekarz powinien zrobić min. 3 usg. inaczej nie można sprawdzić czy wsio ok. 6 lat temu na NFZ miałam na każdej wizycie do 30- 32tyg. co 3-4tyg. a później już tylko badał czy ładnie ułożone i czy serce bije.
 
Święta, majówka później wakacje nim się obejrzymy będzie listopad :) ja mam 3 wesela w tym dwa w maju wiec jeszcze bede miała sie w co ubrać :)
 
i mi skasowało..... wrrrrrr

co do zimna- mi też zimno, tylko na podwórku jest ok. poza tym cały czas zimno, nos zimny, masakra....

Sylka nie zazdroszczę wesel, dobrze że ja nie mam żadnego....:)

poza tym te mdłości są okropne, w 1 ciąży 0 objawów a teraz katorga,zjadła bym coś, ale mnie odrzuca od wszystkiego,,, tylko kanapki wchodzą w grę, kabanosy też są ble.... choć je bardzo lubię :(
 
Ewel ja tez miałam basen ćwiczenia rehabilitacja i na jakiś czas pomaga. A teraz znow zaczyna powoływać i boję się jak to będzie za parę mc z tym wszystkim.
Natka mi też zimno szczególnie wieczorami, telepie mną jakbym miała z 40 stopni gorączki, za to na dworze wszystko jest ok.
 
Gosik też myślę że Jak urossnie brzuch da popalić ale może bede chodzić na basen... Chciałabym. Boże jak dziś boli mnie głowa i mnie mdli okropnie .
Martwię się też Jak ja w tej ciąży zniose upały
 
reklama
Natka teraz masz kombo dolegliwości :) co do tego zimna to mnie wieczorami tez trzesie ale myslalam ze to od tego zęba a temp ok 37. Ale to chyba jakiś ciążowy objaw jest jednak. Co do wesel to to jedno w maju mam szalone 3 dni w gorach wesele polsko kubanskie i mloda w 6 miesiącu :) i prawie wszystkie koleżanki z brzuchami hihi :)
 
Do góry